Firma » Biznes

Mea Event – nowe oblicze eventu

Mea Event – nowe oblicze eventu
Zobacz więcej zdjęć »
W październiku rozpoczęła swoją działalność agencja eventowa MEA EVENT. Pomysłodawczynią i dyrektorem zarządzającym agencji jest Marta Chmielewska. Zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, pracujący przy organizacji największych i najbardziej spektakularnych wydarzeniach.

- Naszą misją jest tworzenie perfekcyjnych, niepowtarzalnych eventów, o których nasi Klienci będą mogli powiedzieć MOJE WYDARZENIE - MEA EVENT. Wierzę, że nasza agencja będzie powiewem świeżości na rynku działań eventowych w Polsce - podsumowuje Marta Chmielewska, dyrektor zarządzający MEA EVENT.


Pierwszym Klientem MEA EVENT została Bayer Schering Pharma.

MEA EVENT posiada w swojej ofercie organizację: konferencji, konwencji, gali, imprez jubileuszowych i incentive, launchu produktów, pikników i green eventów. Dodatkowo agencja oferuje wsparcie organizowanych wydarzeń działaniami z zakresu Public Relations.

Więcej informacji: http://www.meaevent.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.korpusik@mediaconnect.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »