Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Medela- dystrybutor produktów dla matek karmiących i dzieci już w Polsce

Medela- dystrybutor produktów dla matek karmiących i dzieci już w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Intertom, dotychczasowy dystrybutor produktów Medela na terenie Polski, od 1 października br. będzie działała pod nazwą Medela Polska.

Za rozwój firmy odpowiedzialny jest Tomasz Chodkowski. Intertom był dystrybutorem produktów Medeli w Polsce od 1999 roku. Celem firmy jest rozwój w dwóch obszarach działalności: Breastfeeding i Healthcare.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Firma Medela jest szwajcarską marką, stworzoną w 1961 roku przez Olle Larssona. Funkcjonuje jako firma rodzinna, obecnie pod kierownictwem syna założyciela - Michaela Larssona. Firma Medela specjalizuje się w produkcji i globalnej dystrybucji produktów dla matek karmiących i dzieci. Produkty Medeli powstają na podstawie najnowocześniejszych badań.

Celem firmy Medela jest poprawianie jakości życia matek karmiących oraz dzieci poprzez wspieranie i ułatwianie naturalnego karmienia piersią. Chcąc pomagać matkom w karmieniu piersią, Dział Breastfeeding, opracowuje i dostarcza najbardziej zaawansowane technologicznie odciągacze pokarmu, akcesoria do karmienia piersią oraz materiały edukacyjne i produkty dla fototerapii w leczeniu żółtaczki u niemowląt. Dział Healthcare zajmuje się dostarczaniem nowatorskich rozwiązań medycznych w zakresie cyfrowych systemów drenażu klatki piersiowej oraz rozwiązań podciśnieniowych m.in. do podciśnieniowego leczenia ran.

Tomasz Chodkowski założył firmę Intertom w marcu 1999 roku. W związku z jego osiągnięciami w zakresie rozwoju marki wybrany został na stanowisko Dyrektora Zarządzającego Medela Polska.

Wszyscy dotychczasowi pracownicy firmy Intertom będą współtworzyć zespół Medela Polska. Obecny zespół liczący 18 pracowników zostanie w ciągu następnych 3 lat powiększony do 27 osób. Firma Medela Polska będzie także wyłącznym dystrybutorem produktów Reister Healthcare zapewniając ich dostępność w aptekach i ośrodkach opieki zdrowotnej w całej Polsce.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić stronę www.medela.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Izabela Ozaist

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »