Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Serwis WWW.WPADKA.PL na nowo

Ruszyła nowa odsłona serwisu www.wpadka.pl poświęconego metodom antykoncepcyjnym. www.wpadka.pl to przede wszystkim źródło wiedzy o tym, co należy zrobić w przypadku niezabezpieczonego stosunku.

Serwis edukacyjny www.wpadka.pl to źródło informacji o wszystkich dostępnych w Polsce metodach antykoncepcyjnych: naturalnych, chemicznych, mechanicznych, hormonalnych i antykoncepcji awaryjnej. Ci, którzy nie znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania, mogą skorzystać z porad lekarza ginekologa. Za pomocą elektronicznego formularza każdy może wysłać pytanie do eksperta.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Hasło serwisu „masz 72 godziny” przypomina o czasie reakcji na zastosowanie antykoncepcji po niezabezpieczonym stosunku. Wyszukiwarka gabinetów ginekologicznych jest pomocą w sytuacji awaryjnej, gdyż aplikacja „znajdź lekarza” umożliwia wyszukanie najbliższego gabinetu ginekologicznego oraz apteki.

Nowością na stronie jest możliwość podzielenia się własnymi opiniami i sugestiami na temat serwisu. Jeżeli zdaniem internautów na stronie brakuje tematów, które byłyby dla nich przydatne, zachęcam do podzielenia się swoimi pomysłami za pomocą specjalnego formularza – mówi Magdalena Bober z firmy Gedeon Richter Marketing Polska Sp. z o.o., partner strony www.wpadka.pl.  Chcemy, aby portal www.wpadka.pl był pierwszym źródłem wiedzy dotyczącym metod antykoncepcyjnych dla młodych ludzi. Dlatego chętnie poznamy każdą opinię.

Nowa strona to także zmieniona szata graficzna. Atrakcyjna grafika i intuicyjna nawigacja ułatwiają szybkie odszukanie właściwej informacji.

Myślę, że nowa strona przypadnie do gustu młodym ludziom, którzy w pierwszej kolejności sięgają po wiedzę do Internetu – mówi Magdalena Bober z firmy Gedeon Richter Marketing Polska Sp. z o.o. – Z myślą właśnie o nich odświeżyliśmy layout strony i usprawniliśmy poruszanie się po portalu. Teraz każdy internauta bez trudu znajdzie potrzebne informacje dotyczące metod zapobiegających nieplanowanej ciąży.

Serwis dostępny jest również na Facebooku. Na profilu portalu można znaleźć quizy dotyczące wiedzy o antykoncepcji, artykuły oraz przydatne informacje o sposobach zabezpieczania się.

Nową wizualizację i funkcjonalność strony www.wpadka.pl oraz profil na Facebooku przygotowała firma 6ix Word of Mouth Marketing.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Izabela Ozaist

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »