Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Medi-portal.pl – giełda sprzętu medycznego

Medi-portal.pl – giełda sprzętu medycznego
Zobacz więcej zdjęć »
Medi-portal to giełda internetowa, dzięki której można w łatwy i szybki sposób zrealizować transakcje handlowe.

Portal jest skierowany do specjalistycznego grona odbiorców. Przeznaczony został dla tych, którzy chcą w szybki i wygodny sposób nabyć lub sprzedać sprzęt medyczny, wyroby farmaceutyczne lub kosmetyczne.

- Ideą powstania Medi-portal'u było utworzenie przyjaznego miejsca przeznaczonego dla bardzo wymagającej grupy Użytkowników - mówi Marta Zieleń, rzecznik prasowy Medi-portal'u.

Medi-portal.pl działa na zasadzie portali aukcyjnych z tą różnicą, że dostępne produkty można sprzedawać lub kupować, korzystając tylko z opcji „Kup teraz". Gwarantuje to szybkość dokonywania transakcji bez konieczności czekania na zakończenie licytacji.

Logowanie, dodawanie produktów na aukcje oraz dokonywanie zakupów nie jest skomplikowane. - Po naszym portalu można poruszać się intuicyjnie. Bardzo zależało nam na tym, by stworzyć portal funkcjonalny pod każdym względem - tłumaczy Marta Zieleń.

Medi-portal.pl to nowy kanał dystrybucji aparatury medycznej, wyrobów farmaceutycznych i kosmetycznych. Tym, którzy prowadzą swoje firmy, stwarza możliwość dotarcia do szerokiego grona klientów poprzez promowanie się w Internecie. Interfejs portalu automatycznie wyświetla na stronie głównej portalu ostatnio dodane produkty, dzięki czemu stają się one bardziej widoczne dla użytkowników.

Towar oferowany przez Użytkowników portalu należy do grupy sprzętu medycznego. Można go kupić w atrakcyjnych cenach. - Chcemy dotrzeć do jak największej ilości wystawców, by przedstawić Użytkownikom bardzo szeroki asortyment. Mamy, między innymi, narzędzia do chirurgii ogólnej, plastycznej, narzędzia ginekologiczne, ortopedyczne, narzędzie do pielęgnacji skóry i paznokci - wylicza Marta Zieleń.

Medi-portal.pl ruszył w listopadzie 2010 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Medi-portal.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »