Technologie » AGD - RTV

Media Expert - plany do konca roku

Media Expert - plany do konca roku
Zobacz więcej zdjęć »
Wałbrzych, Kostrzyn i Nowe Miasto Lubawskie – to kolejne miasta, w których otwarte zostały elektromarkety Media Expert. Do końca roku planowane są kolejne otwarcia w Słupcy, Żarach, Grajewie.

 Właścicielem nowo otwieranych  elektromarketów sieci Media Expert jest TERG S.A - posiadający 184 elektromarkety z łącznie 283 marki Media Expert.


Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach miejscowości  do 100 tys. mieszkańców , oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. W ramach sieci działa 283 elektromarkety.

Media Expert
więcej informacji z Media Expert


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »