Moda » Odzież

Mega rabaty w Centrum Handlowym Osowa

Mega rabaty w Centrum Handlowym Osowa
Zobacz więcej zdjęć »
Rozpocznij wiosnę z mega rabatami przygotowanymi przez sklepy obecne w Centrum Handlowym Osowa.

W dniach 14-20 marca znane marki obniżają swoje ceny nawet o 50% na asortyment z najnowszej kolekcji wiosna-lato 2016! Promocje są dostępne w aplikacji mobilnej Qpony.pl. Dodatkowo, 100 pierwszych osób, które zrobi zakupy na kwotę 200 złotych, będzie mogło skorzystać w weekend z bezpłatnego manicure.

Ponad 30 sklepów i punktów usługowych przygotowało mega rabaty dla klientów CH Osowa. Atrakcyjne ceny czekają nie tylko w salonach modowych takich jak Butik Look, Jacqueline Riu, LEE Wrangler, Monnari, Patrizia Aryton czy Sinsay, ale również w znanych sieciach obuwniczych Wojas i Deichmann oraz sklepach z kategorii Uroda: Happy Nails, Sephora, Yves Rocher i Ziaja dla Ciebie. Promocyjną ofertę przygotowały także lokale gastronomiczne – Cukiernia Raszczyk, Sowa i Szydłowski oraz McDonald’s – gdzie można zrelaksować się w przerwie między zakupami.

Na Klientki CH Osowa czekają weekendowe atrakcje. Zakupy dokonane w ciągu całego tygodnia na kwotę minimum 200 złotych w sklepach na terenie galerii i zarejestrowane w weekend, będą premiowane bezpłatnym manicure. W dniach 19-20 marca w godzinach 10:00-20:00 z bezpłatnego zabiegu kosmetycznego będzie mogło skorzystać aż 100 osób dziennie.

„Przed nami tydzień zakupowego szaleństwa w CH Osowa. Znane marki przygotowały bardzo atrakcyjne promocje dla naszych Klientów. Zapraszamy wszystkie Panie na zakupy w super cenach oraz weekend bezpłatnego manicure mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Kupony rabatowe można pobrać za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej Qpony.pl.  Regulamin promocji jest dostępny na stoisku promocyjnym, w biurze Organizatora oraz w biurze Dyrekcji Centrum.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, bezpłatny plac zabaw dla dzieci oraz specjalną monitorowaną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży. Więcej informacji o centrum na stronie www.chosowa.pl

Zarządcą CH Osowa jest APSYS. Firma jest globalnym operatorem w branży centrów handlowych obecnym w Polsce od 1996 roku. Działając jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości, świadczy kompleksowe usługi dla centrów należących do spółki i tych, którymi zarządza. Firma tworzy projekty „szyte na miarę” uwzględniając specyfikę danego miejsca i jego historię, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. W Polsce APSYS zarządza 22 centrami handlowymi zlokalizowanymi w 15 największych miastach. Całkowita powierzchnia najmu tych obiektów wynosi ok. 835 000 m2. W ostatnich latach APSYS Polska był czterokrotnie z rzędu nagradzany jako: „Property Management Firm of the Year” oraz „Developer of the Year”. Firma otrzymała również tytuł „Overall Company of the Year”.

Dodatkowe informacje na: www.apsysgroup.pl

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę (www.pradera.com) oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu HANSAINVEST (www.hansainvest.com).

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »