Dom » Wnętrza

Mellerud – specjalistyczne środki do czyszczenia i pielęgnacji domu

Firma Mellerud, produkująca specjalistyczne produkty przeznaczone do czyszczenia oraz konserwacji różnego rodzaju powierzchni, podbija rynek swoim asortymentem. Marka wyróżnia się w szczególności zastosowaniem wysokiej jakości autorskich receptur, nad którymi pracuje sztab ekspertów.
Siła profesjonalistów, bezpieczeństwo dla wszystkich
Firma Mellerud od ponad 30 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku niemieckim jako producent i dystrybutor specjalistycznych środków do czyszczenia oraz konserwacji. Filozofia przedsiębiorstwa opiera się na tworzeniu najnowocześniejszych środków czyszczących o wysokiej skuteczności, dbając jednocześnie o środowisko naturalne. W trosce o wysoką jakość oferowanych produktów, Mellerud stworzył własny dział badawczy, w którym zespół ekspertów pracuje nad autorskimi formułami, udoskonala istniejące receptury, a także monitoruje przestrzeganie ścisłych norm jakościowych. Dziesięciolecia badań i zaawansowanych prac zapewniają ciągły postęp technologiczny oraz know - how, dzięki którym Mellerud utrzymuje silną pozycję lidera na rynku. Wczesne identyfikowanie trendów oraz potrzeb klientów umożliwia stały rozwój produktów oraz ich dopasowanie do oczekiwań nabywców. Dzięki takiemu rozwiązaniu klienci mają pewność, że otrzymują najskuteczniejsze produkty dostępne na rynku, które jednocześnie są bezpieczne w użytkowaniu, a także przyjazne dla środowiska naturalnego.
Skuteczne rozwiązania nie tylko dla domu
W skład marki Mellerud wchodzą cztery linie środków czyszczących. Wiodąca linia klasyczna, przeznaczona jest do usuwania pleśni, mchu, osadów wapniowych oraz innych uciążliwych zabrudzeń oraz pielęgnacji różnego rodzaju specyficznych powierzchni, takich jak stal szlachetna, płyta ceramiczne czy marmur. Kolejne linie to Villa Mellerud, specjalizująca się w środkach przeznaczonych do pielęgnacji ogrodu, tarasu, balkonu oraz otoczenia przydomowego, Mellerud Caravan dedykowana przyczepom kempingowych oraz nowa linia Mellerud bio, która w swoim składzie posiada w głównej mierze ekologiczne komponenty. Zastosowanie w produkcji tak ścisłej specjalizacji sprawia, że produkty marki Mellerud skutecznie rozwiązują problemy, z którym borykają się konsumenci.
W ciągu 30 lat Mellerud stał się łatwo rozpoznawalną marką. Dziś dostęp do produktów w białej butelce z czerwonym logo ceni sobie coraz więcej użytkowników w blisko 30 krajach, w całej Europie. Rozwój działu eksportu oraz coroczny wzrost sprzedaży na arenie międzynarodowej daje nadzieję, że w przyszłości Mellerud zostanie także liderem rynku polskiego.


Dystrybutor:
Global Point
Ul. Fabryczna 20D
55-093 Pietrzykowice

Mellerud to znana niemiecka firma, która od ponad 30 lat produkuje najwyższej jakości specjalistyczne środki do czyszczenia oraz utrzymania czystości. Jest liderem rynku niemieckiego, obecnym także w ponad 30 europejskich krajach, gdzie każdego roku odnotowuje wzrost sprzedaży. Swój sukces zawdzięcza prowadzeniu własnego działu badawczo - rozwojowego, w którym wymyślane są autorskie formuły, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów oraz ciągłe udoskonalanie ich receptur. Dystrybutorem produktów Mellerud w Polsce jest firma Global Point zajmująca się produkcją oraz dystrybucją akcesoriów malarskich, skierowanych zarówno do profesjonalistów jak i do odbiorców DIY.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »