Firma » Biznes

MetLife zadba o bezpieczeństwo uczestników PAYBACK

MetLife zadba o bezpieczeństwo uczestników PAYBACK
Zobacz więcej zdjęć »
Do grona partnerów Programu PAYBACK dołączyła jedna z największych firm ubezpieczeniowych na świecie. MetLife działa w ponad 40 krajach, a uczestnicy Programu będą mogli otrzymać do 8 tys. punktów korzystając z wybranych ofert ubezpieczyciela.

Gwarancja bezpieczeństwa dla uczestników PAYBACK

– Jako największy multipartnerski program lojalnościowy na polskim rynku staramy się stale powiększać grono naszych partnerów, by zaoferować uczestnikom PAYBACK jak najszerszy wachlarz produktów i usług z różnych branż. Tym bardziej cieszy nas dołączenie do Programu firmy MetLife, dzięki której możemy zadbać o komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Ponadto patrząc na efekty naszej dotychczasowej współpracy z firmami z sektora ubezpieczeniowego mamy nadzieję, że oferta MetLife spotka się z równie dużym zainteresowaniem ze strony naszych użytkowników, a dzięki PAYBACK firma zyska grono nowych, lojalnych klientów – mówi Marcin Pilarski, dyrektor zarządzający PAYBACK Polska.

 

– Nasza działalność na polskim rynku rozpoczęła się prawie 30 lat temu. Od tego czasu zapewniamy naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, pomagając im wybierać ubezpieczenia dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Przystępując do Programu PAYBACK, chcemy zachęcić do naszych produktów nowe grono konsumentów, dbając przy tym o ochronę uczestników Programu na każdym etapie ich życia – mówi Magdalena Brzozowska-Tomczyk, dyrektor pionu klienta indywidualnego w MetLife.

 

Do zdobycia aż 8 tys. punktów

By skorzystać z oferty MetLife, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie www.payback.pl/metlifeubezpieczenia. Następnie z uczestnikiem Programu skontaktuje się telefonicznie konsultant, by umówić spotkanie z agentem MetLife. Podczas rozmowy pozna on potrzeby klienta i doradzi produkt odpowiadający jego oczekiwaniom.

Dla uczestników Programu przygotowano specjalne eKupony na wybrane produkty ubezpieczeniowe, dostępne na stronie PAYBACK.pl. Wśród nich jest między innymi polisa „MetLife na Życie”, w ramach której do zdobycia jest aż 8 tys. punktów PAYBACK, „MetLife Gwarancja Jutra” oraz „Gwarantowana Emerytura +”, za które uczestnicy otrzymają 5 tys. punktów. By zasilić swoje saldo punktowe, wystarczy podczas finalizacji transakcji podać agentowi numer swojej karty PAYBACK.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »