Rozrywka i wypoczynek » Gry

"Miasto Fotki"- gra społecznościowa dla użytkowników serwisu Fotka.pl

„Miasto Fotki” to pierwsza w Polsce gra stworzona w oparciu o technologię firmy sMeet, umożliwiająca spotykanie się użytkowników w wirtualnym świecie. Włączenie aplikacji do oferty Fotka.pl ma za zadanie poszerzenie zakresu rozrywki na serwisie.

Akcja gry rozgrywa się w czasie rzeczywistym i jest w pełni zintegrowana z kontem użytkownika serwisu Fotka.pl.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zastosowanie mechanizmu SSO (Single-Sign-On) pozwala na włączenie się do gry każdemu, kto posiada konto w serwisie, a użycie technologii flash sprawia, że gra nie wymaga instalacji – cała zabawa rozgrywa się z wykorzystaniem przeglądarki internetowej. Projekt został zlokalizowany na polski rynek i posiada tłumaczenie dostępnych opcji, przedmiotów i działań.

Miasto Fotki” daje użytkownikom Fotka.pl zupełnie nowe możliwości rozrywki, niespotykane dotąd w serwisach społecznościowych. Grę możemy porównać jedynie do tak kultowych pozycji jak „The Sims” czy „Second Life”. Wirtualna rzeczywistość w „Mieście Fotki” opatrzona została interesującą grafiką oraz intuicyjnym systemem nawigacji. Poruszanie się między światami jest płynne, a animacje postaci charakteryzują się dynamizmem i naturalnością ruchów.

- Dzięki współpracy ze sMeet GmbH udało nam się stworzyć wirtualny świat, który jest doskonałym odzwierciedleniem świata realnego. Pozwala użytkownikom Fotka.pl spotykać się i spędzać wspólnie czas w atmosferze doskonałej zabawy – mówi Krzysztof Chodakiewicz, Marketing Manager z Grupy Społeczności.pl. Z drugiej strony, opracowaliśmy innowacyjne narzędzie marketingowe, dzięki któremu nasi klienci będą w stanie dotrzeć do swoich odbiorców poprzez nieinwazyjną formę reklamy osadzoną bezpośrednio w grze – dodaje Chodakiewicz.

Gra oferuje kilka nowych sposobów dotarcia do potencjalnego konsumenta. Korzystając z dostępnych narzędzi, reklamodawcy mogą umieszczać swoje banery w miejscach, w których spotykają się użytkownicy. Na szczególną uwagę zasługuje również możliwość stworzenia, na życzenie klienta, unikalnych przedmiotów oznaczonych daną marką, które każdy z użytkowników „Miasta Fotki” będzie mógł kupić za wirtualne pieniądze.

Gra dostępna jest pod adresem: http://www.fotka.pl/miasto

O grze

Przed każdym użytkownikiem, zainteresowanym zaistnieniem w „Mieście Fotki”, stoją szerokie możliwości na stworzenie własnego avatara. Bogata garderoba i mnogość dodatków sprawiają, że wirtualna postać może być zarówno kopią bliską użytkownikowi jak i zupełnie nowym członkiem społeczności.

Dostępne formy komunikacji w grze można realizować w miejscach, powstałych z myślą o oczekiwaniach użytkowników, jak kino czy centra handlowe. Sami użytkownicy mogą organizować eventy oraz zapraszać na nie swoich znajomych. Oprócz prowadzenia zwykłych rozmów mieszkańcy „Miasta Fotki” mają możliwość integrowania się np. poprzez wspólne oglądanie filmów na YouTube.

Dla każdego, kto oczekuje czegoś więcej, przygotowana została oferta, która pozwala na zdobycie tytułu VIP i związanych z nim przywilejów. Specjalny status uprawnia m.in. do niestandardowych zmian w profilu oraz gwarantuje określone zniżki na oferowane przedmioty.

Walutą obowiązującą w „Mieście Fotki” są popularne w sieci monety – coins. Użytkownicy mogą zdobywać je w formie nagród za udział w konkursach, dyskusjach czy poprzez zapraszanie nowych znajomych. Zastosowanie systemu premiowania za aktywność jest ciekawym czynnikiem motywującym użytkowników do angażowania się w życie wirtualnego miasta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Praktycy

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »