Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Michel Moran - Ambasadorem Alei Smaków w Galerii Mokotów

Michel Moran - wielki pasjonat kulinariów, a przede wszystkim znakomity kucharz znany wszystkim jako juror programu MasterChef został Ambasadorem Alei Smaków, która po przebudowie funkcjonuje w nowej odsłonie w Galerii Mokotów.

 
W Galerii Mokotów Michel Moran poprowadzi w Alei Smaków Akademię Kulinarną, w ramach której pierwsze spotkanie odbędzie się już w sobotę 16 listopada 2013 r. 
 
„Cieszymy się ogromnie, że Michel Moran znalazł czas aby zostać Ambasadorem Alei Smaków i poprowadzić Akademię Kulinarną. Wspólne gotowanie z publicznością to wyjątkowe przeżycie, które pozwala doświadczyć i posmakować dania różnych kuchni świata wszystkimi zmysłami. Patrząc w ekran telewizora nie czujemy zapachu i smaku potraw. W naszej Akademii, każdy kto odwiedzi Aleję Smaków w Galerii Mokotów będzie mógł spróbować wyśmienitych potraw szykowanych przez Michela Moran”  - mówi Paweł Klimczak Dyrektor Centrum Handlowego Galeria Mokotów.
 
Aleja Smaków to wyjątkowe miejsce na drugim piętrze Galerii Mokotów z bogatą ofertą kilkunastu restauracji, które daje możliwość spróbowania różnych kuchni całego świata: śródziemnomorskiej, polskiej, azjatyckiej i amerykańskiej. Kulinarne Serce Mokotowa to przestrzeń idealna na smaczny lunch i relaks w ciągu dnia, a także miejsce spotkań.
 
Michel Moran urodził się we Francji, gdzie tajniki kuchni zaczął zgłębiać już jako 14 letni chłopiec. Obecnie doświadczony szef kuchni i restaurator, który z szacunkiem i pasją wykonuje zawód kucharza. Od ponad 30 lat pracuje w gastronomii, zdobywając doświadczenie w różnych regionach Europy, zaczynał w Paryżu, następnie poprzez Niemcy, Luksemburg i Genewę trafił do Polski, gdzie od 2004 jest szefem kuchni i właścicielem restauracji „Bistro de Paris”.
 
***
Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Galeria, należąca do Unibail-Rodamco, w maju 2012 r., na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, zdobyła cztery gwiazdki. To dowód dbałości o nienaganną jakość na każdym etapie relacji pomiędzy centrum i klientem. Na powierzchni trzech pięter w galerii handlowej mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, pełen wybór restauracji i kawiarni, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za najbardziej prestiżowe i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce. Powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100%.
 
Dalszych informacji udziela:
Dorota Sikorska
Rzecznik Prasowy Galerii Mokotów
tel. 506 267 887
e-mail: dorota.sikorska@fabrykaidei.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »