Firma » Finanse

Microsoft Dynamics AX w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego

System ERP będzie wspierać UKNF w obszarze finansów, księgowości i controllingu.

Firma Bonair SA, dostawca usług i rozwiązań informatycznych, podpisała umowę na wdrożenie zintegrowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem Microsoft Dynamics AX 2012 w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF). System ERP będzie wspierać UKNF w obszarze finansów, księgowości i controllingu. Wyboru najkorzystniejszej oferty dokonano w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego. Oferta Bonair uzyskała maksymalną liczbę punktów i wygrała z propozycjami konkurentów. Przetarg dotyczył zakupu usług wdrożenia z prawem opcji na zakup licencji.


- Cieszymy się, że Urząd Komisji Nadzoru Finansowego powierzył nam wdrożenie Dynamics AX w obszarze finansowo-księgowym. System zostanie dostosowany do specyfiki działania instytucji - komentuje Justyna Wiśniewska, opiekun klienta w Bonair SA.

 

 

***

Informacje o Bonair SA

Bonair SA jest dostawcą usług i rozwiązań informatycznych dla branży finansowej, administracji publicznej, przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych. Firma istnieje na polskim rynku od 1991 roku. Specjalizuje się we wdrażaniu systemów wspierających zarządzanie klasy ERP, CRM, Business Intelligence, a także zajmuje się projektowaniem i tworzeniem dedykowanych aplikacji branżowych. Firma posiada najwyższy status partnerstwa z Microsoft „Gold Certified Partner" m.in. w zakresie ERP, a także jest członkiem Inner Circle i President's Club for Microsoft Dynamics, czyli grup skupiających najbardziej strategicznych Partnerów Microsoft Dynamics z całego świata. W biurach w Warszawie, Bydgoszczy, Krakowie, Szczecinie i Wrocławiu firma zatrudnia przeszło 190 osób, w tym wysoko wykwalifikowanych analityków, projektantów, konsultantów, programistów i inżynierów systemowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.bonair.com.pl.

 

Kontakt:

Ilona Tyczyńska 
Account Manager
Sigma International (Poland) LTD
Tel: +48 22 626 96 74 
Mobile: 668 492 521 
e-mail: ilona.tyczynska@sigma.com.pl
www.sigma.com.pl


Elżbieta Mazur
Account Manager
Sigma International (Poland) LTD
Tel: +48 22 626 96 74
Mobile: 668 368 804
e-mail: elzbieta.mazur@sigma.com.pl 
www.sigma.com.pl    Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

EW

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »