Technologie » Telekomunikacja

Microsoft zaprasza na konferencje dot. możliwości systemów klasy ERP

Podczas spotkania poruszone zostaną zagadnienia związane m.in. z optymalizacją kosztów oraz zarządzaniem procesami produkcji, sprzedaży, dystrybucji i logistyki

W dniu 27 września br. w hotelu Marriott w Warszawie odbędą się dwie równoległe konferencje:Produkcja pod kontrolą - elastyczny system ERP jako odpowiedź na indywidualne oczekiwania Twojej firmy" oraz „Optymalizacja sprzedaży, obrotów i zysku. Praktyczne wdrożenia rozwiązań ERP w branży dystrybucyjnej, logistycznej i retail". Organizatorem spotkań jest firma Microsoft we współpracy z dziennikiem Puls Biznesu, zaś Partnerami - firmy Columbus, Xplus, Bonair, IT.integro i Asseco, których przedstawiciele również wygłoszą prelekcje. Ponadto, swoją wiedzą z uczestnikami podzielą się reprezentanci takich firm, jak Infoconsulting, VBH Polska, Business Global Consulting Polska oraz Navax. Konferencje adresowane są m. in. do prezesów i właścicieli firm, członków zarządu, dyrektorów i kierowników odpowiedzialnych za produkcję, dystrybucję, logistykę, sprzedaż, a także do wszystkich zainteresowanych możliwościami systemów ERP i rozważających inwestycję w rozwiązanie optymalizujące procesy w firmie.


Podczas spotkań eksperci i praktycy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniami na temat zastosowania rozwiązań ERP w różnych obszarach. Podczas konferencji „Produkcja pod kontrolą - elastyczny system ERP jako odpowiedź na indywidualne oczekiwania Twojej firmy", prelegenci poruszę zagadnienia związane z odpowiednim wyborem systemu ERP pod kątem spełnienia wymagań branży produkcyjnej, unikaniem zbędnych kosztów produkcji w czasie kryzysu, efektywnym zarządzaniem przedsiębiorstwem poprzez wdrożenie systemu ERP, skutecznym planowaniem i zarządzaniem produkcją, zarządzaniem controllingiem produkcji, w tym kosztami i rentownością. Dodatkowo, uczestnicy zapoznają się ze szczegółami związanymi z zarządzaniem produkcją farmaceutyczną, strategią produktów Microsoft Dynamics ERP w branży produkcyjnej, roli komunikacji w procesie wdrożenia systemu ERP oraz czynnikami decydującymi o sukcesie wdrożenia systemu ERP. Z kolei na drugiej, równolegle trwającej konferencji, jej uczestnicy będą mogli posłuchać prelegentów prezentujących m. in. najnowsze światowe trendy w zarządzaniu projektami informatycznymi, w tym projekty ERP w sieciach dystrybucyjnych i retail, aspekty optymalizacji procesów logistycznych w przedsiębiorstwie, kluczowe problemy w obszarze dystrybucji i logistyki rozwiązywane z wykorzystaniem systemu ERP, a także zintegrowane systemy informatyczne wspierające procesy logistyczne, jak np. moduły WMS, TMS i YMS. Uczestnicy dowiedzą się również o strategii rozwoju produktów Microsoft Dynamics ERP w branży dystrybucyjnej, logistycznej i retail oraz jak dobrze wybrać system ERP i w jaki sposób wspiera on procesy biznesowe w branży dystrybucyjnej, logistycznej i retail, jak zbudować jednolity łańcuch dostaw i zintegrować rozwiązanie z sieciami handlowymi, a także jak ustrzec się przed trudnościami technicznymi i organizacyjnymi podczas wdrożenia systemu ERP.

- Konferencje stanowią unikalną okazję do uczestnictwa w ciekawych prelekcjach ekspertów branżowych oraz wzbogacenia dotychczasowej wiedzy na temat rozwiązań usprawniających sprzedaż, procesy produkcyjne, dystrybucyjne i logistyczne. Są również okazją do wymiany własnych doświadczeń związanych z wyborem oraz wdrożeniem rozwiązania ERP - mówi Monika Burdach, Business Solutions Marketing Manager w dziale aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics.

Udział w obydwu spotkaniu jest bezpłatny. Aby wziąć w nich udział, należy zarejestrować się na stronie http://konferencje.pb.pl/konferencja/600?p=3913123#event_register oraz  pod adresem http://konferencje.pb.pl/konferencja/601?p=6089718#event_register.

***

 Informacje o firmie:

 

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji.

Sztandarowe produkty oferowane przez Microsoft to system operacyjny Windows z najnowszą wersją - Windows 7, która sprzedała się już na świecie w rekordowej liczbie 240 milionów egzemplarzy oraz oprogramowanie biurowe Microsoft Office - którego najnowsza wersja Microsoft Office 2010 zadebiutowała na rynku w lipcu 2010. Poza tym w ofercie spółki znajdują się m.in.: konsola Xbox 360, Windows Live Essentials wraz z pocztą Hotmail, komunikatorem Windows Messenger oraz wirtualnym dyskiem SkyDrive, rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics, aplikacje serwerowe Microsoft Windows Server System, platforma Windows Azure oraz technologia Microsoft.NET. Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań Cloud Computing, dostarczając zarówno aplikacje, infrastrukturę jak i platformę programistyczną w formie usług za pośrednictwem chmury obliczeniowej.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce. Ponadto, w Łodzi i Poznaniu działają Centra Innowacji Microsoft. W Polsce Microsoft współpracuje z ponad 8 tysiącami partnerów i 20 tysiącami inżynierów.

Polski oddział Microsoft bierze aktywny udział w rozwoju gospodarki i społeczności lokalnej w Polsce. W ramach realizacji swojej strategii odpowiedzialności, polski oddział Microsoft koncentruje działania na zwalczaniu zjawiska „wykluczenia informacyjnego" poprzez upowszechnianie wiedzy i umiejętności informatycznych. W tym celu współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi i wspólnie z nimi wspiera społeczności marginalizowane w dostępie do nowych technologii. W ramach programu „Microsoft dla non-profit", Microsoft przekazuje również bezpłatnie swoje oprogramowanie na rzecz organizacji o charakterze społecznym. W 2007 roku Microsoft otrzymał tytuł Dobroczyńcy Roku 2006 w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy", przyznany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Firma jest zaangażowana w działania w obszarze edukacji również poprzez projekt „Partnerstwo dla Przyszłości", który w 2007 roku  został wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Głos Nauczycielski, otrzymując tytuł „Inicjatywy Edukacyjnej Roku 2007". Od maja 2009 roku Microsoft we współpracy z Fundacją Dzieci Niczyje oraz Fundacją „Kierowca Bezpieczny" Krzysztofa Hołowczyca, prowadzi także inicjatywę na rzec bezpieczeństwa internetowego dzieci „3...2..1...Internet!". W ramach kampanii ponad 100 tysięcy dzieci w całej Polsce dowiedziało się jak bezpiecznie korzystać z Internetu. W lipcu 2010 roku w Polsce odbyły się światowe finały największego konkursu technologicznego na świecie Imagine Cup, który jest organizowany przez Microsoft od 9 lat. Microsoft konsekwentnie potwierdza także swoją wysoką pozycję wśród pracodawców, zajmując od kilku lat czołowe miejsca w badaniu prowadzonym przez Hewitt Associates i zdobywając tytuł „Najlepszego Pracodawcy w Polsce".

Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony firmy Microsoft pod adresem: http://www.microsoft.com/poland lub kontaktu z Centrum Obsługi Klienta Microsoft pod numerem 0 801 802 000 (opłata według stawek Twojego operatora).

 

***

Microsoft Windows, Windows Mobile, Visual Studio, Windows Server System, Windows Server, SQL Server, Visual Studio, BizTalk Server, Microsoft Dynamics są zarejestrowanymi znakami towarowymi, bądź znakami towarowymi Microsoft Corp. w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach. Nazwy wymienionych firm i produktów mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi ich właścicieli.

***

 

Dodatkowych informacji udzielą:


Agnieszka Dziedzic
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 0 22 594 10 00
fax. 0 22 594 10 02
e-mail: adziedzi@microsoft.com

Joanna Frąckowiak
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 0 22 594 10 00
fax. 0 22 594 10 02
e-mail: joannafr@microsoft.com

Piotr Kaniowski
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 0 22 594 10 00
fax. 0 22 594 10 02
e-mail: v-piotrk@microsoft.com

Monika Burdach
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 22 594 10 00
fax. 22 594 10 02
e-mail: v-monib@microsoft.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

EW

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »