Firma » Biznes

Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny współpracuje z Kaspersky Lab z myślą o ITU Telecom World 20

Kaspersky Lab informuje o podjęciu współpracy z Międzynarodowym Związkiem Telekomunikacyjnym (ITU), agencją Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. technologii telekomunikacyjnej, w celu opracowania kluczowych elementów debaty podczas ITU Telecom World 2012.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kaspersky Lab, od wielu lat współdziałający z ITU oraz organizacją IMPACT (międzynarodowe wielostronne partnerstwo na rzecz zwalczania zagrożeń w sieci), weźmie udział w tworzeniu agendy debaty poświęconej cyberbezpieczeństwu. Dyskusje na wysokim szczeblu będą prowadzone podczas szczytu przywódców w ramach wspomnianego wydarzenia. Rozpatrywane będą takie kwestie, jak łagodzenie zagrożeń ze strony dużych, skoordynowanych cyberataków na szczeblu krajowym oraz wzmocnienie międzynarodowej współpracy. Dyrektor generalny Kaspersky Lab, Jewgienij Kasperski, wygłosi główne przemówienie, wskazując na ogromny rozmiar i globalny charakter dzisiejszych cyberzagrożeń.                          
 
Komentując współpracę, sekretarz generalny ITU, Hamadoun Touré, powiedział: "Cyberbezpieczeństwo to jedno z głównych wyzwań, jakim musimy stawić czoła na szczeblu globalnym. ITU cieszy się, że może korzystać z wiedzy i doświadczenia firmy Kaspersky Lab podczas organizacji sesji poświęconych cyberbezpieczeństwu w ramach Telecom World 2012 i skupi się na nakreśleniu krytycznej, szerokiej i prawdziwie globalnej natury problemów bezpieczeństwa, z którymi zmagamy się – jak również najlepszych sposobów pokonania ich".   

Mówiąc o ITU Telecom World 2012, Jewgienij Kasperski zauważył: "Cyberbezpieczeństwo stanowi coraz większy globalny problem, który dotyczy każdego z nas. Dlatego ważne jest, abyśmy wykorzystali międzynarodową platformę, jaką stanowi tak istotne wydarzenie jak ITU Telecom World 2012, aby prowadzić wszechstronną i właściwą debatę, niezbędną do pokonania tego problemu".  

Cyberbezpieczeństwo jest jednym z wielu głównych tematów, które zostaną podjęte podczas ITU Telecom World 2012 (14-18 października 2012 r. w Dubaju) w ramach agendy, która skupi się na określeniu wpływu fundamentalnych trendów w technice, które kształtują nasz sposób życia. Agenda spotkania zostanie opublikowana pod koniec maja.         

Informacje o Międzynarodowym Związku Telekomunikacyjnym
Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU) to czołowa agencja Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. technologii telekomunikacyjnej. Przez ponad 145 lat ITU koordynował wspólne, globalne wykorzystywanie pasma radiowego, promował międzynarodową współpracę w zakresie przydzielania orbit satelitarnych, pracował na rzecz usprawnienia infrastruktury komunikacyjnej w krajach rozwijających się oraz ustanawiał światowe standardy wspierające łączenie szerokiego zakresu systemów komunikacji. Od sieci szerokopasmowych po bezprzewodowe technologie nowej generacji, nawigację lotniczą i morską, radioastronomię, meteorologię satelitarną – ITU jest zaangażowany w "łączenie" świata. Więcej informacji na temat ITU można znaleźć na stronie www.itu.int.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »