Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Miernik do kontroli aparatury medycznej Benning ST750

Miernik do kontroli aparatury medycznej Benning ST750
Zobacz więcej zdjęć »
Urządzenie BENNING ST750 pozwala kontrolować urządzenia elektryczne i oprzyrządowanie. Zgodnie z normą EN 62353 dokonamy nim testu elektrycznej aparatury medycznej, np. łóżek szpitalnych, urządzenia EKG itp.
Urządzenie spełnia również niemieckie normy BGV A3, OVE/ONORM E8701 i NEN 3140, DIN 701-702, gwarantuje nam to, że posługujemy się miernikiem z najwyższej półki.
Obsługa urządzenia odbywa się poprzez dotykowy, kolorowy ekran LCD. Karta pamięci pozwala zapisać, co najmniej 100000 wyników pomiarów.
Aby ułatwić wykonywanie pomiarów urządzenie ma zapisane w pamięci przykładowe konfiguracje podłączeń. Dwa gniazda USB pozwalają podłączyć zewnętrzną klawiaturę, drukarkę czy urządzenia peryferyjne. 1x gniazdo RS 232 przeznaczone do podłączenia czytnika kodów. Urządzenie daje nam możliwość pomiaru rezystancji przewodu ochronnego z prądem 200 mA DC i 10 A AC. Rezystancję izolacji zmierzymy napięciami od 50 V do 500 V. Miernikiem zmierzymy prąd przewodu ochronnego, prąd obciążenia, moc skuteczną. Jesteśmy w stanie sprawdzić przewodu podłączeniowe urządzenia, ze wskazaniem na konkretną żyłę w przypadku uszkodzenia. Za pomocą adaptera skontrolujemy odbiorniki 3-fazowe.
Urządzenie to dla pracowników serwisów, którzy obsługują szpitale, przychodnie jest przyrządem kompletnym i wystarczającym do pełnej obsługi Klienta.

Miernik do kontroli aparatury medycznej Benning ST 750, cena od 7 747,77 brutto

Producent: Benning
Dystrybutor: Lange Łukaszuk www.langelukaszuk.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »