Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Mikołajki w Krainie Zabawy Tęcza

W dniach 4-6. grudnia w największym w Warszawie centrum zabawy dla dzieci KRAINIE ZABAWY TĘCZA mieszczącym się w CH Skorosze przy ul. Składkowskiego organizowane są Mikołajki.

W nadchodzący weekend  i najbliższy poniedziałek 6. grudnia w Krainie Zabawy Tęcza na najmłodszych będzie czekało wiele atrakcji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dzieci, które w tych dniach odwiedzą centrum będą miały okazję spotkać się z Mikołajem, który będzie miał dla nich łakocie i drobne upominki. Fotografia z rozdającym prezenty Świętym, będzie na pewno świetną pamiątką dla każdego malucha, szczególnie że wcześniej będzie mógł pomalować sobie buzię w fantazyjne wzorki lub bajkowy motyw.

Przed wejściem do Tęczy w pasażu dzieci wraz z opiekunami będą mogły zgodnie z własną nieograniczoną inwencją twórczą pomalować bombki, ozdobić pierniki lub zrobić bożonarodzeniową kartkę, aby później obdarować nimi najbliższych i przyjaciół.

Poza tym kolorowy świat Tęczy zajmujący powierzchnię ponad 1000 metrów kwadratowych oferuje dzieciom m. in. ogromny, 3-poziomowy park rurowy, 15 zjeżdżalni tubowych i spiralnych, labirynty, ścianki wspinaczkowe, wieże, podwieszane mosty, baseny z barwnymi piłeczkami, czy armatki pneumatyczne. Najmłodsze dzieci do 3 lat na terenie kompleksu mają swoją wydzieloną przestrzeń do zabawy. Na terenie centrum dostępny jest bezpłatny hot spot w kawiarence dla rodziców.

Kraina Zabawy Tęcza oferuje największą w mieście powierzchnię przeznaczoną specjalnie do urządzania przyjęć dla dzieci. Znajduje się tu kilka kolorowych sal bankietowych, a serwis gwarantuje najwyższą jakość obsługi.

Mikołajki 4-6 grudnia g. 12.00 - 18.00

Tęcza zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 21.00, w soboty w godz. 9.00 - 21.00 i niedziele w godz. 9.00 - 20.00
W dni powszednie bilet wstępu bez ograniczenia czasowego kosztuje 20 zł, a w piątek, sobotę i niedzielę 30 zł. Rodzice i opiekunowie maja wstęp wolny. Stałym klientom Kraina oferuje karnety. W dni powszednie do godz. 16.00 można kupić godzinną wejściówkę w cenie 10 zł.

Więcej na www.tecza-skorosze.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kraina Zabawy Tęcza
http://www.tecza-skorosze.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »