Rozrywka i wypoczynek » Święta

Mikołajki w Parku Handlowym Auchan Bielany!

Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza dzieci i ich rodziców na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Wszystkie chętne maluchy będą mogły sfotografować się z Mikołajem, a w prezencie otrzymają kolorowe zdjęcie.

6 grudnia to data, którą wszyscy kojarzą z mikołajkami. Tego dnia do Parku Handlowego Auchan Bielany przybędzie Święty Mikołaj. Ulubieniec najmłodszych zasiądzie na honorowym miejscu i w godzinach 12.00-18.00 zaprosi wszystkie dzieci do bezpłatnej fotografii. Wydrukowane kolorowe zdjęcia będzie można odebrać w salonie fotograficznym Fotojoker znajdującym się na terenie Galerii Parku Handlowego Auchan Bielany. Śnieżynki natomiast rozdadzą dzieciom słodycze i upominki, a każdy rodzic będzie mógł zrobić swoim pociechom miłą niespodziankę – po uprzednim przekazaniu Mikołajowi prezentów, wręczy on je osobiście maluchom.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W dniu mikołajek w Parku Handlowym Auchan Bielany rozpocznie się „Akcja dla studenta”, która potrwa aż do 24 grudnia. W ramach akcji będzie można zakupić świąteczne opłatki rozprowadzane na terenie Galerii przez studentów przebranych za aniołki. Część środków ze sprzedaży opłatków zasili konto „Fundacji Mam Marzenie”, spełniającej pragnienia dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu. 
 
Informacje o Parku Handlowym Auchan Bielany 
Park Handlowy Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej na Bielanach Wrocławskich - centrum handlowe należące do Auchan Polska, to jeden z największych obiektów handlowo-usługowych w regionie. Kompleks został otwarty w 2003 roku. Klienci mają do dyspozycji - przez 7 dni w tygodniu - blisko 80 sklepów i punktów usługowych, w tym pocztę, pralnię, kantor i salon fryzjerski. Na terenie galerii handlowej mieszczą się także restauracje i kawiarnie, proponujące ofertę dla amatorów różnych kuchni świata. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »