Rozrywka i wypoczynek » Święta

Mikołajkowy flash mob na półmetku

Mikołajkowy flash mob na półmetku
Zobacz więcej zdjęć »
Śpiewali kolędy, radośnie podskakiwali, maszerowali w zwartym szeregu – słowem: wywoływali uśmiech na twarzach wrocławian. 21 Mikołajów, którzy wczoraj rozweselali przechodniów na ulicach Wrocławia, spełniło swoją misję.

Dokładnie w samo południe gromada Mikołajów opuściła Centrum Handlowe Borek przy ulicy Hallera. Stamtąd udała się w okolice rynku. Dwie godziny później byli już pod pomnikiem Aleksandra Fredry, skąd udali się w stronę ulicy Świdnickiej.


Orszak wesołych brodaczy wyruszy na spacer również dzisiaj, 2 grudnia (piątek). Podobnie jak wczoraj będą robili wszystko, by zaskoczyć i rozweselić mieszkańców Wrocławia. Dla najmłodszych będą mieli łakocie, dla starszych - dużo pozytywnej energii i zaproszenie na Spotkanie Mikołajów z całego świata, które odbędzie się już w najbliższy weekend (3 i 4 grudnia) w Centrum Handlowym Borek. Oprócz znanych nam dobrotliwych staruszków pojawią się tam ich koledzy ze wszystkich stron świata: Stanów Zjednoczonych, Włoch, Holandii i Rosji.


Mieszkańcy, którzy nie spotkali jeszcze wesołego, mikołajkowego orszaku, mogą go wypatrywać również dzisiaj. Na pewno pojawią się w najbardziej znanych miejscach stalicy Dolnego Śląska. Gorąco zapraszamy!

Dodatkowe informacje na www.galeria-borek.pl.

***

CH Borek
Wrocławskie Centrum Handlowe Borek o powierzchni najmu ponad 37 000 mkw zostało otwarte w październiku 1999 roku. Na terenie centrum mieści się hipermarket Carrefour oraz przestronna galeria handlowa mieszcząca ponad 70 lokali handlowych. Najwięksi najemcy to Intersport, Reserved, RTV Euro AGD. Ponadto na obszernym parkingu przed centrum znajduje się blisko 1300 miejsc parkingowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Areta Szpura, 22 maja, godz. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »