Technologie » Komputery

Mikrofon LiveAction marki Belkin – profesjonalna jakość dźwięku w Twoim iPhone’ie.

Mikrofon LiveAction marki Belkin – profesjonalna jakość dźwięku w Twoim iPhone’ie.
Zobacz więcej zdjęć »
Mikrofon LiveAction to kolejne rozwiązanie amerykańskiego producenta, dające użytkownikom iPhone’a, jeszcze większe możliwości wykorzystania ulubionego urządzenia mobilnego.

Tym razem to propozycja dla wszystkich osób, które lubią nagrywać filmy telefonem, ale oczekują lepszej jakości rejestrowanego dźwięku. Belkin podjął to wyzwanie.

Mikrofon LiveAction wykorzystuje technologię audio,  z której na co dzień korzystają profesjonaliści. Można go podłączyć się do iPhone'a za pomocą standardowej wtyczki audio mini jack. Efekty są natychmiastowe - jakoś rejestrowanego dźwięku zdecydowanie się poprawia.

Dodatkowo użytkownicy mają do wyboru dwa tryby funkcjonowania urządzenia. Pierwszy przeznaczony jest do nagrywania koncertów i innych imprez na żywo. Mikrofon szerzej „zbiera dźwięk" z otoczenia, a przy odtwarzaniu filmu mamy wrażenie jego większej przestrzenności. Drugi tryb sprawdza się lepiej w kameralnych warunkach, gdy zależy nam na zredukowaniu szumów z otoczenia i nagraniu wypowiedzi jednej osoby. Tryb ten świetnie nadaje się do nagrywania wywiadów, wystąpień podczas konferencji czy wykładów.

Do urządzenia stworzono specjalną aplikację, do ściągnięcia bezpłatnie z App Store. Umożliwia ona łatwe nagrywanie i dzielenie się nagranymi filmami ze znajomymi za pomocą Facebooka czy maila.

Urządzenie dostępne w sprzedaży w Polsce.


Belkin - to wielokrotnie nagradzana firma inspirowana przez ludzi. Posiada ponad 200 patentów i wciąż nie ustaje w kreowaniu i tworzeniu produktów, mających na celu polepszać i ułatwiać życie ludziom. W swojej ofercie Belkin posiada szeroki wachlarz akcesoriów do tabletów, smartfonów i notebooków. Założona w 1983 roku innowacyjna firma zatrudnia ponad  1200 pracowników w 37 krajach. Jej siedziba mieści się w Playa Vista w Kalifornii.
Więcej informacji o marce Belkin znajduje się na stronie Belkin.com, na Facebooku: http://www.facebook.com/Belkin.UK i na Twitterze: http://twitter.com/Belkin_UKRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Belkin.com
http://www.belkin.com/pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »