Firma » Biznes

Milisystem wdroży na polski rynek repliki broni z napędem elektrycznym

Milisystem S.A., podmiot z branży obronności i strzelectwa, podpisał umowę dystrybucyjną z Sunway Network Company, firmą z branży IT specjalizującej się w VR, AR oraz produkcji replik broni, stając się wyłącznym dystrybutorem replik produkowanych przez nowego partnera na terenie całej Europy.

Milisystem S.A., podmiot z branży obronności i strzelectwa, podpisał umowę dystrybucyjną z Sunway Network Company, firmą z branży IT specjalizującej się w VR, AR oraz produkcji replik broni. Spółka ma swoją siedzibę w Hong Kongu, a jej zespół stanowią polscy inżynierowie na czele z Arnoldem Adamczykiem i Tomaszem Hofmanem. Milisystem stał się wyłącznym dystrybutorem replik broni produkowanych przez Sunway Network Company na terenie całej Europy.

- Bardzo się cieszymy z podpisania nowej umowy. Dzięki niej staliśmy się wyłącznym dystrybutorem replik broni produkowanych przez Sunway Network Company na terenie całej Europy. Nasz nowy partner biznesowy jest w trakcie opracowywania elektrycznej repliki broni symulującej odrzut, którą planujemy wykorzystać w ramach naszego autorskiego trenażera strzeleckiego „Wisła”. Wierzymy, że współpraca przyniesie nam wiele korzyści i w dłuższej perspektywie okaże się być strzałem w dziesiątkę  – komentuje Jan Kempara, prezes zarządu Milisystem SA.

Milisystem jeszcze w I połowie 2023 r. będzie chciał wprowadzić do swojej oferty repliki broni, nad którymi obecnie pracuje Sunway Network Company tj. repliki broni o napędzie elektrycznym z odrzutem. Oprócz tego spółka planuje również wprowadzenie repliki karabinka będącego na wyposażeniu Wojska Polskiego, także o napędzie elektrycznym z odrzutem. Są to jak do tej pory rozwiązania niespotykane na rynku.

Milisystem w ostatnio raportowanych wynikach za IV kwartał 2022 r. po raz pierwszy odnotował zysk ze sprzedaży trenażera strzeleckiego. W minionym roku dostarczyli swój produkt m.in. do Wojskowej Akademii Technicznej (WAT) w Warszawie. Spółka chce w nadchodzących kwartałach zwiększyć sprzedaż poprzez realizację podpisanych umów oraz rozwój oprogramowania na wszystkich wersjach trenażera, jak i udział w kolejnych konkursach "Strzelnica w powiecie".

 

***

O spółce: Milisystem S.A. (wcześniej Intelligent Gaming Solutions S.A.) model biznesowy opiera się na dostarczeniu zaawansowanego trenażera strzeleckiego Wisła, który skierowany jest zarówno do sektora militarnego, jak i cywilnego. Celem spółki jest sprzedaż produktu do wybranym grupom docelowym oraz popularyzacja nauki strzelectwa zarówno w kraju, jak i zagranicą.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »