Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Minionki z wizytą w Atrium Kasztanowa

Minionki z wizytą w Atrium Kasztanowa

Już w sobotę, 3 czerwca br., bohaterowie pełnego humoru filmu wytwórni Illumination zawitają do Atrium Kasztanowa. Pełne zwariowanych pomysłów Minionki - Otto, Bob, Kevin i  Stuart, zapraszają najmłodszych mieszkańców Piły do wspólnej zabawy. W godzinach 11.00 -19.00 czekać będzie mnóstwo atrakcji oraz wspaniałe nagrody rzeczowe!

 

Do premiery kolejnego filmu z najbardziej kasowej serii animowanej pozostał jeszcze rok, ale już teraz wszystkich, którzy nie mogą doczekać się nowych przygód Minionków, zapraszamy na pełną atrakcji imprezę! Zadaniem uczestników zabawy będzie wykonywanie określonych zadań, za które otrzymają nagrody rzeczowe oraz bilety do kina.

W programie zaplanowano:

 

        Boogie Minions – naukę tańca Boogie z minionkami w stylu lat 60 i 70 –tych

        Kung Fu Minions – minionkową szkółkę Kung Fu

        Interaktywne zadanie „Wskaż różnice” - polegające na wskazaniu największej liczby różnic w scenach z filmu, w określonym czasie

        Emocjonujące gry zręcznościowe Minionkowe Piłkarzyki i Cymbergaj

        Wielkie Minionkowe Puzzle - układanie wielkich podłogowych puzzli (do wyboru aż 6 minionkowych motywów)

        Minionkowy Happy Van, z którym będzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie, a przy odrobinie szczęścia sfotografować się także z filmowymi bohaterami!

        Na wszystkich uczestników zabawy czeka także krzepiąca słodka przekąska – Minionkowa Wata Cukrowa!

 

- Zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z żółtymi stworkami, wypełnione dobrą zabawą i rozrywką. Dla najmłodszych fanów przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji. Gwarantujemy fantastyczną atmosferę, możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, a przede wszystkim niezapomniane chwile w towarzystwie zwariowanych żółtych rozrabiaków. Zachęcamy wszystkich, a szczególnie rodziny z dziećmi do udziału w sobotnim wydarzeniu! mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

 

Fascynujące spotkanie z Otto oraz Bobem, Kevinem i Stuartem, ekscytujące konkursy i moc dobrej zabawy czekają na dzieci w Atrium Kasztanowa w sobotę, 3 czerwca br. w godz. 11.00-19.00. Wstęp na spotkanie z Minionkami oraz udział w konkurencjach są bezpłatne.

 

Więcej informacji na stronie: https://atrium-kasztanowa.pl i na profilu https://www.facebook.com/AtriumKasztanowaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 14 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »