Gospodarka » Opakowania

MiniPak'R: nowa maszyna pakująca od FP International idealnym rozwiązaniem dla małych firm

MiniPak'R: nowa maszyna pakująca od FP International idealnym rozwiązaniem dla małych firm
Zobacz więcej zdjęć »
FP International proponuje doskonałe rozwiązanie dla małych i średnich firm: kompaktową maszynę “MINI PAK’R”. Dzięki niej pakowanie nie tylko staje się szybsze i łatwiejsze – pozwala także na pakowanie w dowolnym miejscu.

 „Firmy działające w branży e-commerce oraz handlu detalicznego nieustannie pracują nad optymalizacją swoich procesów. I tu pojawia się MINI PAK’R. To cenny nabytek dla firm, które wykorzystują poduszki powietrzne do ochrony swoich produktów w trakcie wysyłania lub transportu. Dzięki zoptymalizowanym procesom pracy, MINI PAK’R pomaga firmom w osiąganiu sukcesów oraz w ich rozwoju”, mówi Jeroen Pluijmen, product manager w FP International. 

 

„Dzięki poduszkom powietrznym MINI PAK’R moja firma zaczęła wyglądać profesjonalnie”, mówi Joanne Klauber, producentka zapachów do wnętrz

 

Pierwszą siedzibą firmy pani Klauber, specjalizującej się w produkcji lamp zapachowych, świec oraz olejków do dyfuzorów, była jej jadalnia. Swoje produkty sprzedawała na portalu eBay, gdzie szybko zdobyła tytuł Super Sprzedawcy. Dzisiaj prowadzi sprzedaż poprzez własną stronę internetową oraz portal eBay. „Lubię prędkość i elastyczność maszyny MINI PAK’R. Dzięki niej mogę produkować w domu wiele rodzajów poduszek powietrznych. Jej cena jest również bardzo atrakcyjna. Dzięki poduszkom powietrznym MINI PAK’R moja firma zaczęła wyglądać profesjonalnie. Przestałam wyglądać jak ktoś, kto prowadzi firmę w jadalni.”

 

Duża zaleta: MINI PAK’R produkuje poduszki powietrzne w czasie i w miejscu, gdzie są one aktualnie potrzebne. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu w trakcie zakupów i przechowywania oraz ułatwia obsługę w trakcie pakowania. Dzięki MINI PAK’R, przestrzenie, które wcześniej były zagospodarowane jako powierzchnie do przechowywania materiałów do pakowania, teraz mogą być wykorzystane w bardziej efektywny sposób do wielu różnych celów, np. do przechowywania czy produkcji towarów.

 

„Nie muszę już wynajmować magazynów” - Robert P. Krause, Mail Depot, Inc.

“Jestem wielkim entuzjastą maszyny MINI PAK’R. Dzięki możliwości produkowania poduszek powietrznych dostosowanych do potrzeb, nie muszę już wynajmować małych magazynów w pracowitym sezonie wakacyjnym. W zeszłym roku musiałem wynająć przestrzeń magazynową na trzy miesiące, by przechować 120 dodatkowych toreb wypełniaczy.”

 

Maszyna pakująca jest tak mała, że zmieści się praktycznie wszędzie – w sklepie, na stole do pakowania, czy bezpośrednio przy kasie. MINI PAK’R w pełni zasługuje na swoją nazwę – ma tylko 36 cm długości, 33 cm szerokości oraz 28 cm wysokości, a waży zaledwie 6 kg. Maszyna jest gotowa do pracy w ciągu minuty od uruchomienia. Użytkownik może wybrać jeden z pięciu rodzajów poduszek powietrznych, w zależności od potrzeb, dzięki czemu może zapewnić optymalną ochronę pakowanych towarów. Gdy folia zostanie umieszczona w maszynie, automatycznie rozpoczyna się odpowiedni proces nadmuchiwania. Maszyna produkuje ok. 7,5 metrów poduszek powietrznych na minutę. Dzięki tej olbrzymiej oszczędności miejsca i czasu, firmy mają więcej przestrzeni dla najważniejszych rzeczy.  

 

INFORMACJE DLA WYDAWCÓW

 

·         MINI PAK’R może produkować pięć różnych typów poduszek powietrznych, które w porównaniu do innych materiałów opakowaniowych, zapewniają optymalną ochronę towarów.

 

Pięć rodzajów poduszek powietrznych to:

o        Cell-O EZ 200 x 130 – wyścielanie, wypełnianie pustej przestrzeni

o        DC Double Cushion – amortyzacja, dla większych przestrzeni; blokowanie i usztywnianie

o        ST Supertube – wyścielanie, wypełnianie pustej przestrzeni, pakowanie, ochrona krawędzi

o        QL Quilt-Air Large – wyścielanie, wypełnianie pustej przestrzeni, owijanie, blokowanie

o        QL Quilt-Air Small – wyścielanie, owijanie, blokowanie

 

·         Więcej informacji znajduje się na stronie firmy: www.fpintl.euRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FP International
http://www.fpintl.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »