Rozrywka » Sport
Mistrzostwa Polski w squashu przełożone
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Mistrzostwa planowane w dniach 16 do 18 kwietnia w Poznaniu zostały przełożone decyzją organizatorów i sponsorów. Dokładny termin rozgrywek zostanie podany do końca kwietnia 2010 r.
Intermedica Indywidualne Mistrzostwa Polski w Squashu to najważniejsza polska impreza w tej dyscyplinie w tym sezonie. O tytuły mistrzowskie w czerwcu walczyć będzie 64 seniorów, 32 seniorki i 16 juniorów. Uczestnicy turnieju to najlepsi polscy zawodnicy wg. oficjalnego rankingu Polskiej Federacji Squasha (PFS).
Sponsorem tytularnym zawodów jest firma Intermedica – kliniki okulistyczne.
Patronami medialnymi Intermedica Indywidualnych Mistrzostw Polski 2010 są Onet.pl, Men’s Health, Radio Planeta.fm, TVP Poznań, Radio Merkury, Radio Afera, Radio Emaus, inwestycje.pl, wielkopolskisport.pl, esquash.pl, squash.com.pl, nasquasha.pl, squashmasters.pl.
Więcej informacji o zawodach na stronie internetowej http://pfs.com.pl/imp.
Nadesłał:
dotpr
|

PORT PC publikuje polską wersję raportu Ember "Electrotech Revolution"
Upał na poddaszu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze osłon okiennych
Odpowiedzialność w DNA biznesu. Praktyki NEPI Rockcastle wyróżnione w najnowszym raporcie FOB
Liderzy AWS, Oracle i Cloudflare wystąpią w Warszawie na Tech Race Summit 2026
Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
Komentarze (0)