Gospodarka » Narzędzia

Młotowiertarka Kress 1100 BMH-MAX – MAXymalna moc, ergonomia i cisza

Młotowiertarka Kress 1100 BMH-MAX – MAXymalna moc, ergonomia i cisza
Zobacz więcej zdjęć »
Jednak w zaawansowanych technologicznie i przyjaznych użytkownikowi narzędziach odgłosy wydawane przez jednostkę napędową młotowiertarki można ograniczyć. Tak jest właśnie w przypadku 1100 BMH-MAX firmy Kress, nowości dostępnej w ofercie Lange Łukaszuk s.j.

Wysoka moc oraz wydajność młotowiertarki wcale nie musi iść w parze z trudnym do znesienia hałasem generowanym przez pracujące urządzenie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przykładem może być 1100 BMH-MAX firmy Kress, która pomimo swoich doskonałych parametrów, generuje odgłos porównywalny ze zwykłą, amatorską wiertarką. Dodakowo, młotowiertarka 1100 BMH-MAX wyposażona została w system redukcji drgań występujących podczas wiercenia, co znacznie poprawia komfort pracy z tym urządzeniem.

Moc bez kompromisów

Młotowiertarka 1100 BMH-MAX firmy Kress wyposażona została w potężny silnik o mocy 1100 W, co przekłada się na wysoką wydajność urządzenia. Energia udaru, jaką dysponuje Kress 1100 BMH-MAX wynosi aż 9,5 J. Daje to możliwość uzyskania wibracji na poziomie 10,5 m/s2 przy wierceniu udarowym oraz 9,2 m/s2 w przypadku dłutowania, co pozwala na bezproblemową pracę nawet w przypadku tak trudnego materiału, jakim jest beton. Jednak produkt firmy Kress to nie tylko doskonała wydajność, ale również wysoki komfort pracy. Dzięki pionowemu ustawieniu napędu całe urządzenie jest świetnie wywarzone, co na pewno nie jest bez znaczenia podczas długotrwałej pracy. Młotowiertarka 1100 BMH-MAX posiada uchwyt SDS-Max co pozwala na szybką i wygodną wymianę narzędzi. Dodatkowo zapewnia to odpowiednią stabilność wierteł i dłut, bez względu na rodzaj wykonywanej pracy. Urządzenie wyposażone jest również w przełącznik trybu pracy, dzięki któremu użytkownik może dokonać wyboru pomiędzy wierceniem z udarem lub samym kuciem, co czyni z 1100 BMH-MAX marki Kress nie tylko wydajne, ale też uniwersalne narzędzie. Kolejnym plusem tego urządzenia jest osobna regulacja obrotów w zakresie od 235-500 obr./min. Uniezależnienie tej regulacji od przycisku włączającego pozwala utrzymać stałą prędkość obrotową, bez konieczności kontrolowania nacisku dłoni, co doskonale spwadza się w przypadku długich wierceń. By uniknąć zmęczenia dłoni, firma Kress wyposażyła 1100 BMH-MAX w antywibracyjną rękojeść z ogranicznikiem głębokości wiercenia. Co więcej, uchwyt ten można obracać w zakresie pełnych 360 st. co daje pełną swobodę w dopasowaniu ustawienia młotowiertarki do indywidualnych preferencji użytkownika.

Firma Kress zadbała, by nie tylko praca z urządzeniem była bardzo komfortowa. Młotowiertarkę 1100 BMH-MAX otrzymujemy bowiem w profesjonalnej walizce, w której znajdziemy wspomniany wcześniej antywibracyjny uchwyt oraz smar do wierteł i dłut. Pozwala to znacznie ułatwić zarówno przechowywanie, jak i transport urządzenia.

Poza wydajnością i komfortem pracy, młotowiertarka 1100 BMH-MAX ma jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę, czyli cenę. Firma Kress udowadnia w ten sposób, że doskonały sprzęt budowlany wcale nie musi być najdroższy, a użytkownik chcący dokonać zakupu za rozsądną cenę, wcale nie musi rezygnować z najwyższej jakości.

Dane techniczne 1100 BMH-MAX

  • Pobór mocy : 1100 W
  • Obroty bez obciążenia : 235 - 500 obr./min.
  • Ilość udarów bez obciążenia : 1350 - 2870 /min
  • Energia udaru : 9,5 J
  • Maks. średnica wiercenia udarowego w betonie : 40 mm
  • Maks. średnica wiercenia otwornicą do betonu : 105 mm
  • Wibracje przy wierceniu udarowym : 10,5 m/s2
  • Wibracje przy dłutowaniu : 9,2 m/s2
  • Waga : 5,9 kg

Młotowiertarka 1100 BMH-MAX, 1100 BMH-MAX: 1991,80 zł netto; 2430,00 zł brutto

Producent: Kress www.kress.pl

Dystrybutor: Lange Łukaszuk www.langelukaszuk.pl

Kress to firma, której historia sięga roku 1928. Wówczas jej założyciel, Christian Kress zapoczątkował w swoim warsztacie w Tübingen-Lustnau produkcję silników i agregatów. W latach 50-tych firma specjalizowała się w produkcji wysokiej jakości silników do pralek automatycznych, wirówek i innych urządzeń. Początek lat 60-tych, wraz z rozwojem pierwszej wiertarki ręcznej marki Kress, rozpoczął pasmo sukcesów w dziedzinie narzędzi elektrycznych. Obecnie produkty Kress dostępne są w ponad 70 krajach na 5 kontynentach. Przedsiębiorstwo rodzinne Kress jest jednym z liderów w dziedzinie technologii, dzięki wielu patentom, a jego produkty plasują się w pierwszej lidze narzędzi elektrycznych. Atutem produktów spod szyldu Kress, oprócz atrakcyjnego wzornictwa i wielu rozwiązań poprawiających ergonomię pracy, są przede wszystkim zastosowane w nich patenty konstrukcyjne i nowe rozwiązania w sferze materiałów. Firma Kress pierwsza użyła magnezu jako materiału konstrukcyjnego młotowiertarki w celu zredukowania jej ciężaru. W 2004 roku, przedsiębiorstwo Kress powierzyło firmie Lange Łukaszuk - jako uznanemu reprezentantowi europejskich firm narzędziowych - dystrybucję swoich produktów na terenie Polski. Obecnie Kress w Polsce to nie tylko produkty i osprzęt, to także dbałość o wysoką jakość obsługi klientów, zapewnienie szybkiego i prostego dostępu do informacji na temat firmy i jej oferty oraz szybko działająca sieć serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, zorganizowana przez Lange Łukaszuk Sp.j.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »