Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Młyn Klekotki: golf i SPA w mazurskiej scenerii!

Młyn Klekotki: golf i SPA w mazurskiej scenerii!
Zobacz więcej zdjęć »
Północne obrzeża Pojezierza Olsztyńskiego to raj dla fanów golfa. Krystalicznie czyste powietrze, morenowe wniesienia oraz leśne ostępy zachęcają do wypoczynku na łonie natury i sportowych zmagań. A gdyby tak jeszcze po dniu pełnym wrażeń móc odpocząć w luksusowym SPA…

Położony w środku lasu tuż nad jeziorem, Młyn Klekotki resort & spa to doskonałe miejsce dla amatorów golfa. Hotel harmonijnie łączy sielski klimat Mazur z ekskluzywną ofertą zabiegową i rekreacyjną. Niedaleko obiektu, około 20 minut jazdy samochodem, znajduje się mistrzowskie pole golfowe Sand Valley Golf & Country Club.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Z myślą o golfistach oraz początkujących graczach hotel opracował pakiety pobytowe, dzięki którym można pogodzić sportową pasję z biznesowym spotkaniem lub weekendowym wypoczynkiem na Mazurach.

W ramach tygodniowego pobytu „Golf - First steps" dla gości przygotowano 10 godzin szkolenia, w tym trzy indywidualne lekcje z trenerem oraz uczestnictwo w Akademii Golfa. Potwierdzeniem zdobytych umiejętności jest otrzymanie Zielonej Karty (Green Card), która umożliwia wstęp na każde pole golfowe. Ofertę „Golf - First steps" przygotowano także w wersji weekendowej, która gwarantuje trzy dni sportowych zmagań na 18-dołkowym polu golfowym oraz uzyskanie Green Card.

Trzecią propozycją dla golfistów jest pakiet „Golf & SPA", który hotel szczególnie poleca odwiedzającym obiekt parom. Dzięki zaplanowanym atrakcjom pobyt będzie interesujący i relaksujący dla obojga. W przypadku pana oferta obejmuje dwudniowy abonament na 18-dołkowe pole golfowe oraz masaż usuwający napięcie mięśni i nóg. Z kolei pani spędzi czas w odprężającej scenerii SPA, gdzie zaplanowano dla niej serię zabiegów: kąpiel ziołową, oczyszczający peeling całego ciała, relaksujący masaż aromaterapeutyczny kręgosłupa oraz seans dla zmęczonych stóp z kąpielą solną i masażem.

Sand Valley Golf & Country Club otwarto w Pasłęku w 2009 r. W skład kompleksu wchodzi m.in. 18-dołkowe pole golfowe oraz Akademia Golfa. Pole wyróżnia się pod względem krajobrazowym. Jego centralnym punktem jest piaszczysty wąwóz, który przecina dwa porośnięte sosnowym lasem pagórki morenowe. Przemyślana architektura pola z dołkami umieszczonymi w różnej odległości, masywnymi bunkrami oraz licznymi przeszkodami wodnymi zapewnia graczom wiele emocji. Autorem projektu Sand Valley Golf & Country Club jest Lassi Pekka Tilander z Finlandii, natomiast budowniczym Amerykanin Tony Ristola.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »