Technologie » Internet

Mobilny Firefox – pierwsze wieści

Mobilny Firefox – pierwsze wieści
Zobacz więcej zdjęć »
Mozilla już niedługo udostępni pierwszą wersję alfa projektu Fennec, czyli mobilnej przeglądarki internetowej Firefox. Na razie możemy obejrzeć screeny interfejsu użytkownika.

Segment mobilnych przeglądarek nie jest przesadnie rozwinięty – Opera Mobile, a potem długo, długo nic. To jednak z pewnością się zmieni, jako że główny rywal norweskiej firmy – Mozilla – już niedługo wyda pierwszą wersję alfa swojej przeglądarki internetowej – Firefox Mobile. Widziana na zdjęciach aplikacja uruchomiona została na telefonie wyposażonym w dotykowy wyświetlacz oraz system Windows Mobile.

W teście Acid3, pierwsza wersja mobilnego Firefoksa wypadła całkiem nieźle, uzyskując 88 na 100 możliwych punktów. Czekamy zatem z niecierpliwością na możliwość wypróbowania nowej przeglądarki w akcji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »