Technologie » Komputery

Mobilny Stolik pod laptopa. Pracujesz i odpoczywasz.

Mobilny Stolik pod laptopa. Pracujesz i odpoczywasz.
Zobacz więcej zdjęć »
Jest wielofunkcyjny, łatwy w użyciu, a co najważniejsze dopasowuje się do wybranego miejsca pracy. Dzięki Mobilnemu Stolikowi możesz korzystać ze swojego notebooka gdzie tylko chcesz, w dowolnej pozycji. Możesz pracować siedząc wygodnie na sofie albo surfować po internecie leżąc w swoim łóżku.

Zastosowanie nowoczesnej technologii pozwala na dopasowanie położenia stolika do potrzeb użytkownika zaledwie w kilka sekund. Lekka, ale bardzo trwała i stabilna konstrukcja zapewnia komfort wielogodzinnej pracy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Duża powierzchnia użytkowa blatu Mobilnego Stolika zmieści większość dostępnych na rynku laptopów, pozostawiając miejsce na operowanie myszą. Możliwość modyfikacji wysokości i kąta nachylenia biurka pozwala na zmianę pochylenia nawet o 360 stopni i perfekcyjne dopasowanie do sylwetki. Możesz więc pracować i odpoczywać jednocześnie! Aluminiowa konstrukcja stolika zatrzymuje ciepło emitowane przez nagrzewającego się notebooka, a trójłącznikowa podstawa zapewnia wielofunkcyjność.
Może on służyć jako biurko, łatwo przekształcane w nocny stolik - dowolność ustawienia zależy od pomysłowości i potrzeb użytkownika.
Dodatkowym udogodnieniem jest łatwy sposób demontażu Mobilnego Stolika i małe wymiary po złożeniu. Cena promocyjna 245 pln netto. Więcej informacji na www.nowoczesnetechnologie.pl  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzynat

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »