Gospodarka » Żywność

Moc świąt w nowym opakowaniu

Moc świąt w nowym opakowaniu
Zobacz więcej zdjęć »
Wyjątkowy zapach i smak piernika nieodzownie kojarzy się nam ze Świętami Bożego Narodzenia. Nawet jeśli same nie pieczemy, chcemy aby pierniki były częścią słodkiego poczęstunku na wigilijnym stole. Świąteczne opakowanie Pierniczków z nadzieniem owocowym pozwoli nam szybko odnaleźć je wśród innych.

Coraz bliżej święta… Atmosfera świąt Bożego Narodzenia jest już wyczuwalna na każdym kroku.

Z myślą o tych, którzy przygotowując paczki ze słodyczami dla swoich bliskich chcą im ofiarować coś wyjątkowego, firma Mamut wprowadziła na rynek nowe, świąteczne opakowania Pierniczków z nadzieniem truskawkowym lub śliwkowym. Zielone pudełeczka przyozdobione motywami świątecznymi to piękny dar dla całej rodziny, który może się znaleźć pod choinką lub na świątecznym stole. Ukryta w jego wnętrzu pyszna przekąska piernikowa, przełożona marmoladą o wybornym smaku domowych przetworów rozbudzi przytłumione zimową aurą zmysły i zmotywuje do działania. W pierniku moc witalności Pogoda za oknem nie działa na nas zbyt stymulująco.

Okazuje się, że w okresie zimowym możemy dodać sobie energii w słodki sposób. Stare powiedzenie brzmi: „By na licu była gładka daj jej piernik zamiast kwiatka”. Pierniczki firmy Mamut zanurzone w kakaowej polewie to idealne rozwiązanie dla osób dbających o dobrą formę, a jednocześnie lubiących słodkości. Energetyczne właściwości kakao pobudzą nas do działania i poprawią nastrój przed nadchodzącymi świętami. Ciasto piernikowe kusi połączeniem wspaniałych właściwości przypraw korzennych. To właśnie na tych składnikach opiera się charakterystyczny aromat pierniczków firmy Mamut. Serce przysmaku - nadzienie o smaku śliwkowym lub truskawkowym przypomina przepyszną, domową marmoladę o aromacie naturalnego owocu.

W natłoku zajęć coraz trudniej znaleźć nam czas na robienie własnych wypieków. Pierniczki firmy Mamut z pewnością są w stanie je zastąpić. Boże Narodzenie to radosny czas spędzany w gronie rodzinnym. Zadbajmy o atmosferę świąt, a także o naszą witalność, by żadna chandra nie dotknęła nas w tak długo oczekiwanym okresie. Pierniczki w polewie kakaowej z nadzieniem owocowym: cena rynkowa sugerowana zł 5,95 brutto/opakowanie 200 g Producent: MAMUT Sp. z o. o., ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław tel. 71 370 91 00; www.mamut.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »