Firma » Biznes

Mocny tandem – Crawford Polska zarządzany przez Normstahl Polska

Mocny tandem – Crawford Polska zarządzany przez Normstahl Polska
Zobacz więcej zdjęć »
Crawford w Polsce będzie odtąd zarządzany przez Normstahl Polska. Obie firmy, będące częścią międzynarodowej grupy przemysłowej Cardo, wykorzystają fakt wspólnego bycia w mocnej strukturze, łącząc siły.

Firma Crawford Polska, część międzynarodowej Grupy Cardo, będzie od tej pory zarządzana przez Normstahl Polska. Stanowisko Dyrektora Generalnego Crafword Polska obejmuje Michał Baranowicz, z wykształcenia inżynier mechanik. Jest to uzupełnienie jego obecnej funkcji Dyrektora Generalnego Normstahl Polska, którą pełni od 1999 roku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Firma Normstahl Polska zajmie się sprzedażą produktów, podczas gdy Crawford będzie nadal rozwijał organizację serwisu. Wprowadzanymi zmianami nie będzie objęta organizacja montażu, która pozostanie w obecnym stanie, zajmując się bieżacymi realizacjami.

Informacja o ściślejszej kooperacji między przedsiębiorstwami została ogłoszona 15 grudnia przez Ove Berkvista, Prezydenta Cardo Door and Logistic Solutions.
Cardo i Normstahl

Cardo jest światowym liderem w dostawach bram przemysłowych i systemów logistycznych, systemów dostarczania wody i odbioru ścieków, urządzeń pomiarowych w przemyśle celulozowo - papierniczym i bram garażowych. Z zatrudnieniem sięgającym 6 000 osób, sprzedaż Cardo wynosi prawie 10 miliardów koron szwedzkich.

Normstahl jest dostawcą bram garażowych, usług i automatów w sektorze prywatnym i przemysłowym. Podstawowym celem jest oferowanie wysokiej jakości produktów, oddanie idei partnerstwa, kompetencji i serwisu. Dzięki temu, Normstahl osiąga mocną pozycję rynkową i długoterminową udaną współpracę z dilerami, architektami i pracownikami.
Marka Normstahl obejmująca bramy i napędy elektryczne należy do spółki Cardo Garage Door AB z Grupy CARDO AB, jednego z największych producentów bram garażowych w Europie. 60 - letnia tradycja Normstahl stanowi nie tylko gwarant doskonałej jakości oferowanych produktów, badanych i certyfikowanych przez niemiecki urząd TÜV Product Service, lecz świadczy o dużym zaufaniu, którym obdarzyły Normstahl ponad 2 miliony zadowolonych Klientów na całym świecie. W Polsce dystrybutorem produktów marki Normstahl jest Normstahl - Polska Sp. z o. o. W ofercie Normstahl znajdują się bramy garażowe, napędy do bram garażowych i drzwi garażowe. Produkty Normstahl cechuje najwyższa jakość, są one opracowane i wciąż doskonalone przez zespół wyszkolonych specjalistów z uwzględnieniem życzeń konsumentów, dystrybutorów i architektów. Oferując produkty najwyższej jakości pod względem rozwiązań technicznych i wzornictwa, fachowe doradztwo i serwis, organizując szkolenia produktowe, pomagając rozwiązywać problemy, firma Normstahl to niezawodny partner dla dystrybutorów, architektów i konsumentów. Normstahl - Polska posiada sieć dystrybutorów na terenie całego kraju, którzy fachowo obsłużą każdego klienta zarówno w zakresie doboru i zakupu bramy, jak też pod względem serwisowym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »