Dom » Wnętrza

Morskie opowieści, czyli nowa kolekcja SAILOR firmy Technolux

Morskie opowieści, czyli nowa kolekcja SAILOR firmy Technolux
Zobacz więcej zdjęć »
Prawie każdy chłopiec marzy o byciu piratem i fascynujących wyprawach w nieznane. Specjalnie z myślą o małych wielbicielach morskich przygód powstała nowa kolekcja SAILOR firmy Technolux.

Dziecięca wyobraźnia jest nieograniczona, dlatego też aranżując pokój dziecięcy my również powinniśmy puścić wodze fantazji. Dotyczy to szczególnie sytuacji, kiedy znamy pasje naszej pociechy, wiemy czym się interesuje i o czym marzy. Mały amator historii o piratach i ich morskich przygodach z pewnością ucieszy się z pokoju o wystroju marynarskim. Barwy charakterystyczne dla tego stylu to niebieski, biały i czerwony, zatem nie powinno zabraknąć ich w dziecięcym pokoju urządzonym w klimacie morskich opowieści. Starannie dobrane meble oraz dodatki z wybranym motywem przewodnim stanowić powinny podstawę, jednak bez odpowiednich lamp cały wystrój pomieszczenia nie będzie tworzył idealnie spójnej kompozycji. Z pomocą przyjdą nam tutaj kolorowe, radosne lampy SAILOR firmy Technolux.

Na fali przygody

W skład nowej, dziecięcej kolekcji SAILOR firmy Technolux wchodzi siedem lamp: dwie spirale, dwa kinkiety, jeden duży plafon oraz dwie fale. Na każdej z nich widnieją motywy jednoznacznie kojarzące się z morzem, żeglowaniem i wakacyjną przygodą, zatem z pewnością przypadną one do gustu najmłodszym i wpiszą się w klimat ich wymarzonego pokoju. Kinkiet SAILOR-LIGHTHOUSE zachwyca widokiem strzelistej latarni morskiej o intensywnie zielonym dachu, natomiast drugi z kinkietów z kolekcji SAILOR firmy Technolux ozdobiony został  wizerunkiem żółtej łódki z powiewającym na wietrze białym żaglem. Żaglówka ta, w towarzystwie biało-czerwonych kół ratunkowych, pojawia się również na lampach w kształcie fali i spirali. Największa lampa z linii SAILOR firmy Technolux, mierzący 66 cm średnicy plafon, stanowi kwintesencję całej kolekcji – widnieje na nim bowiem zarówno latarnia morska, łódka, jak i koło ratunkowe.

Świetlne kompozycje

Lampy z nowej kolekcji dziecięcej SAILOR firmy Technolux łączą w sobie intrygujący wygląd i precyzję wykonania. Elementy dekoracyjne lamp wykonane zostały z barwionej na różne kolory i powycinanej w fantazyjne kształty sklejki, reflektorki – z tworzyw sztucznych, uchwyty natomiast ze stali. Warto tutaj zaznaczyć, że wszystkie oprawy przystosowane są do żarówek R50 o mocy 40 W. Co więcej, lampy z kolekcji SAILOR firmy Technolux charakteryzują się różną ilością źródeł światła – posiadają od jednego do czterech reflektorów – możemy zatem dopasować natężenie światła do potrzeb naszych i naszego dziecka. Pojedyncze kinkiety sprawdzą się jako lampki nocne, fale i spirale doskonale oświetlą miejsce zabawy czy odpoczynku, plafon zaś pełnić może funkcję głównego źródła światła w pomieszczeniu. Co prawda, nawet jedna kolorowa lampa zamontowana na ścianie czy suficie prezentować się będzie doskonale, jednak najciekawszy efekt osiągniemy decydując się na kilka opraw rozmieszczonych w różnych miejscach pomieszczenia. Wówczas cały pokój nabierze wyglądu rodem z książek i filmów o piratach.

Opowieści o piratach, marynarzach i ich morskich przygodach fascynują dzieci od pokoleń, pobudzają ich wyobraźnię, zachęcają do snucia planów o dalekich podróżach. Nie dziwi więc fakt, że niejeden maluch marzy o pokoju urządzonym w marynarskim stylu. Lampy z nowej kolekcji SAILOR firmy Technolux pomogą zmienić każde wnętrze w tajemniczą wyspę piratów, a tym samym spełnić marzenia naszej pociechy…


SAILOR I kinkiet
Wysokość: 25 cm
Odległość od ściany: 16 cm
Sugerowana cena detaliczna: 57,65 zł

SAILOR - LIGHTHOUSE I kinkiet
Wysokość: 32 cm
Odległość od ściany: 16 cm
Sugerowana cena detaliczna: 64,05 zł

SAILOR II fala
Szerokość: 54 cm
Odległość od ściany: 16 cm
Sugerowana cena detaliczna: 92,42 zł

SAILOR III fala
Szerokość: 75 cm
Odległość od ściany: 16 cm
Sugerowana cena detaliczna: 129,93 zł

SAILOR III plafon
Odległość od ściany: 16 cm
Średnica: 66 cm
Sugerowana cena detaliczna: 144,57

SAILOR III spirala
Odległość od ściany: 27 cm
Średnica: 57 cm
Sugerowana cena detaliczna: 144,57 zł

SAILOR IV spirala
Odległość od ściany: 27 cm
Średnica: 57 cm
Sugerowana cena detaliczna: 187,58 zł
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Technolux Sp.j. jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie  firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 10 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Belgii, Białorusi, Bułgarii, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Izraela, Kazachstanu, Kirgizji, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy i na Węgry.

TECHNOLUX  Sp.j.
ul.  Koksowa 2B
42-200 Częstochowa
Tel +48 343449110
technolux@technolux.pl
www.technolux.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »