Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Mother Power2, aktywna sobota i fotki z Epson L800

Mother Power2, aktywna sobota i fotki z Epson L800
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą sobotę 8 września, jednocześnie w 7 różnych punktach Warszawy odbędą się ciekawe spotkania i warsztaty dla młodych matek i ojców. Tematyka imprez to aktywność, rozwój dziecka, coaching, kosmetyka, kulinaria, dietetyka, muzyka, tolerancja … szkoda, że nie można być jednocześnie wszędzie

Aktywności rodziców i dzieci organizowane przez Klub Gravitan Targówek (na parkingu przed sklepem „Piotr i Paweł" w M1) będą fotografowane, a pamiątkowe zdjęcia będą bezpłatnie drukowane na Epson L800.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na pełną emocji i atrakcji sobotę 8 września br. - wszystkie Mamy, Tatusiów i ich Dzieci - Mother Power zaprasza jednocześnie w siedem miejsc w Warszawie:

  • FIKUMIKU, ul. Zwycięzców 32, (SASKA KĘPA)
  • GRAVITAN, ul. Malborska 39, (MARKI, M1 obok „Piotra i Pawła")
  • KREDKA, Al. Wyzwolenia 14, (ŚRÓDMIEŚCIE)
  • MALINOWO, ul. Kondratowicza 4, (BRÓDNO)
  • MY BABY CAFE, ul. Porajów 12, (TARCHOMIN)
  • PLAC ZABAW, ul. Jeżewskiego / Al. Kasztanowa Warszawa (URSYNÓW)
  • TAMIKA, ul. Wolska 44, (WOLA)
Program każdej z imprez jest inny szczegóły są w sieci: http://www.facebook.com/MotherPowerPL

Najwięcej atrakcji będzie na warszawskim Targówku, w Klubie GRAVITAN, a dokładniej na parkingu przed sklepem „Piotr i Paweł", naprzeciwko IKEA w kompleksie M1.

Orientacyjny plan tej imprezy:

12:00. Dla Mam: AKTYWNA MAMA i Konsultacje trenerskie, KLASA WF dla dzieci.
12:30. Konsultacje z fizjoterapeutą.
13:00. Dla Mam: AKTYWNE 9 miesięcy i Konsultacje dietetyczne, Zajęcia Pani Róbótka.
13:30. Zajęcia JOGA MAMY i DZIECKA.
14:00. Zajęcia BABY GYM, Konsultacje z fizjoterapeutą, Zajęcia MALI GENIUSZE.
14:30. Zajęcia PILATES DLA KOBIET W CIĄŻY.
15:00. Dla Mam: JOGA MAMY i DZIECKA i Konsultacje dietetyczne, Sport od A do Z.
15:30. Zajęcia AKTYWNA MAMA.
16:00. Dla Mam: zajęcia z fizjoterapeutą i kosmetyczką, Zajęcia Pani Robótka.
16:30. Zajęcia AKTYWNE 9 miesięcy, KLASA WF ćwiczenia rozciągające.
17:00. Zajęcia BABY GYM, Konsultacje z fizjoterapeutą, Zajęcia MALI GENIUSZE.
17:30. Zajęcia PILATES DLA KOBIET W CIĄŻY, MINI FITNESS.
18:00. Konsultacje trenerskie.

Dodatkowo będą warsztaty z przygotowania zdrowych posiłków dla maluchów i przez maluchy (2-5 lat), warsztat „Prawdziwe potrzeby matki - czyli z pustego i Salomon nie naleje", degustacja fantastycznej włoskiej kawy CELLINI, koncert jazzowego zespołu KLEJNOTY w wersji acoustic, muza DJa Amaletto, a przez cały dzień inne fachowe porady dla rodziców. Dla dzieci będą gry i zabawy, wspaniały plac zabaw, mnóstwo pokazów, konkursów, quizów i nagród.

W godzinach 12:00-14:00 odbędzie się sesja zdjęciowa oraz kręcony będzie krótki film Mother Power. Zdjęcia drukowane będą natychmiast bezpłatnie na drukarce Epson L800.

Drukarka fotograficzna Epson L800

Epson L800 to najnowsza fotograficzna drukarka wyposażona w unikalny system stałego zasilania w atrament. Dużej pojemności (70 ml) zewnętrzne pojemniki z atramentem umożliwiają wydruk do 1,8 tys. zdjęć formatu 10x15 cm bez uzupełniania atramentu. Druk odbywa się 6 kolorami w jakości lepszej niż w tradycyjnym fotolabie. Koszt wydruku zdjęcia 10x15 cm na najwyższej jakości papierze fotograficznym Epson Photo Premium Glossy to ok. 65 groszy.

MOTHER POWER to inicjatywa Matek skierowana do Matek. MOTHER POWER to forum wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z macierzyństwem. Każda z Nas, Matek ma tysiące powodów, żeby się załamać, nic nie robić i na coś czekać. I każda z Nas ma przynajmniej jeden powód, żeby się energicznie zerwać i zdecydowanie ruszyć do przodu.

Patronami spotkania są w Gravitan Targówek są: Cellini, Enfamil, Epson, Hasbro i Logitech. Patronami medialnymi Mother Power są: CzasDzieci.pl, Point.fm oraz Radio Plus.

Informacje o firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie prawie 78 tys. pracowników w 99 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa. http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1.594 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2010 osiągnął sprzedaż 1.583 mln euro www.epson.eu

Wizja środowiskowa 2050- http://eco.epson.com

Obsługa Prasowa i PR:

Dorota Wódka-Kot

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

komórka: 501 772 619 zbigniew.blewonski@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »