Rozrywka i wypoczynek » Gry

Move&Play platforma gier ruchowo–edukacyjnych online

Move&Play platforma gier ruchowo–edukacyjnych online
Zobacz więcej zdjęć »
Z myślą o dzieciach Energizer stworzył platformę z ruchowymi i edukacyjnymi grami online – Move&Play www.energizerplay.com. Platforma oparta jest na idei rozszerzonej rzeczywistości, gdzie gracz steruje ruchami swojego ciała.

Energizer, światowy lider rozwiązań w zakresie przenośnej energii, realizuje swoją misję i zachęca do pozytywnych zmian w naszym otoczeniu. „W firmie Energizer wierzymy, że każdy człowiek powinien mieć możliwość wywierania pozytywnego wpływu na swoje otoczenie – to właśnie jest „positivenergy”, którą chcemy przekazywać również najmłodszym”- mówi Marcin Hrehorowicz, Energizer Trade Marketing Manager.

W duchu tej idei firma przygotowała platformę gier ruchowo-edukacyjnych online - Move&Play. Platforma Energizer Move&Play to gry online, które w przystępny i interaktywny sposób uczą dzieci, jakie są źródła energii i jaki jest ich wpływ na otoczenie. Dodatkowo, dzieci dowiadują się jak oszczędzać i efektywnie zarządzać energią ze środowiska.

Gry zostały zaprojektowane w oparciu o ideę „rozszerzonej rzeczywistości” (augumented reality), gdzie osoba używa ruchów własnego ciała do sterowania w grze. Dzięki takiemu rozwiązaniu gracz otrzymuje efekt zbliżony do tego, uzyskiwanego w Xbox Kinect czy Nintendo Wii. „Energizer Move&Play to przyjazne w obsłudze i interaktywne gry, które zapewniają dziecku ruch przed komputerem i wyzwalają jego energię” – dodaje Marcin Hrehorowicz.

W promocyjnych bateriach firmy Energizer  znajduje się specjalny kod dostępu, który umożliwia dostęp do platformy Move&Play. Każdy kolejny kod otwiera nowe możliwości.  Dostępne są również wersje gier demo, gdzie bez specjalnego kodu każdy może wypróbować grę. „Wystarczy tylko komputer podłączony do internetu oraz kamerka internetowa, aby znaleźć się w świecie Move&Play” – mówi Bartosz Michałowski, CEO Pro-Creation, firmy, która przygotowała platformę Move&Play.

„Chcieliśmy, aby nasze gry inspirowały najmłodszych do pozytywnych zachowań. Gry są idealne dla osób już od 4 do 104 roku życia - edukacyjne, interaktywne, bez elementów agresji. Move&Play to przede wszystkim świetna rozrywka, rozbudowane scenariusze z wciągającą grafiką, która z pewnością zainteresuje również dorosłych” – mówi pomysłodawca projektu, Marcin Hrehorowicz.

W Move&Play można poznać robota Zerr, który zbiera pozytywną energię lub zostać pilotem supernowoczesnego samolotu zasilanego energią słoneczną. Dla fanów wodnych sportów Move&Play przygotował grę, gdzie można się udać w niezapomniany rejs żaglowcem lub w podróż do fantastycznych krain z Panem Energizerem. Na wielbicieli czworonogów czekają wirtualne zwierzaki - E-kotek i Robo-smok, którymi można się zaopiekować.

Ruszaj się i poznawaj, jak oszczędzać energię!
That’s positivenergy !

*Baterie Energizer Base, AA, AAA, opakowania 4 sztukowe; Energizer Ultra+, AA,AAA, opakowania 4 sztukowe, Energizer Maximum, AA, AAA, opakowania 2, 4 sztukowe.

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 6 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »