Technologie » Internet

Możesz zostać developerem Web3: ruszyły darmowe szkolenia

Możesz zostać developerem Web3: ruszyły darmowe szkolenia
Zobacz więcej zdjęć »
Binance Academy oraz BNB Chain zaoferowały darmowy program szkoleń dla developerów zainteresowanych światem Blockchain i Web3.

Binance Academy, centrum edukacyjne największej giełdy kryptowalutowej Binance, oraz BNB Chain, największy na świecie blockchain dla inteligentnych kontraktów, zaoferowały wspólnie kompleksowy program darmowych szkoleń online „Specjalizacja programisty BNB Chain”. Celem kursu jest przekazanie programistom umiejętności potrzebnych do tworzenia aplikacji w branży Web3, kryptowalut i Blockchain.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Program został opracowany w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych programistów Web3 i ma zachęcić więcej osób do zdobycia umiejętności niezbędnych do realizacji projektów w tej branży. Nie wymaga on wcześniejszej znajomości podstaw blockchain i jest całkowicie bezpłatny dla każdego, kto chce się uczyć.

Szkolenie składa się z dwudziestu kursów, które są prowadzone w języku angielskim. Każdy kurs obejmuje od dwóch do sześciu filmów. Dotyczą one takich tematów, jak podstawy blockchain, BNB Chain, inteligentne kontrakty, Solidity, Web3, zdecentralizowane aplikacje (DApp), Oracles, DeFi, tokeny BEP-20, architektura Greenfield i wiele innych.

Program jest realizowany za pomocą różnorodnych materiałów edukacyjnych, w tym wykładów wideo, specjalistycznych lektur, praktycznych projektów oraz testów umożliwiających ocenę postępów.

Całość szkolenia została przygotowana przez społeczność BNB Chain i zespół edukacyjny Binance Academy. Ma ono pomóc w przyśpieszeniu masowej adopcji Web3, dzięki wykształceniu większej liczby developerów do tworzenia nowoczesnych aplikacji Web3. BNB Chain dodał także szkolenie do zestawu materiałów wsparcia dla programistów ze swojej społeczności, aby ułatwić zainteresowanym osobom rozpoczęcie prac w dziedzinie rozwoju BNB Chain.

Po pomyślnym ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują cyfrowy certyfikat, potwierdzający  zdobytą wiedzę i być może otwierający drogę do nowych możliwości w szybko rozwijającej się branży Web3.

„Blockchain i Web3 ustanawiają precedens dla nowych innowacji we wszystkich branżach na całym świecie. Edukacja jest kluczowa dla dalszego rozwoju i adopcji, a także zapewnia nowe możliwości jednostkom, ponieważ nowe technologie kształtują naszą przyszłość i światową gospodarkę. Binance, jako lider branży wspierający rozwój większego ekosystemu, priorytetowo traktuje dostępność edukacji, bo stanowi ona kluczowy element naszych zasad zorientowanych na użytkownika oraz naszej misji zwiększania dostępności finansowej i zrównoważonej innowacji. Dzięki temu nowemu programowi dla deweloperów blockchaina mamy nadzieję zachęcić i wesprzeć większą liczbę osób, aby uczestniczyły w budowaniu przyszłości tych nowych technologii, które mają zmienić nasze społeczeństwo i rewolucjonizować branże” – powiedziała Yi He, współzałożycielka Binance.

Współpraca z BNB Chain uzupełnia istniejące globalne inicjatywy edukacyjne Binance Academy, takie jak treści multimedialne, kampanie „Learn & Earn” oraz program współpracy z uczelniami. Wszystko to razem tworzy wszechstronny system, który pomaga milionom ludzi dołączyć do gospodarki cyfrowej. Dodatkowo wzbogaca to program wsparcia twórców BNB Chain, który obejmuje „Most Valuable Builder” (MVB) oraz granty (jak programy motywacyjne TVL i DAU oraz Kickstart).

Kurs o „Specjalizacja programisty BNB Chain” jest dostępny tutaj: https://academy.binance.com/en/track/bnb-chain-developer-specialization.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »