Technologie » Internet

Można jeszcze zgłosić udział w konkursach technologicznych Gazety Bankowej

Do 31 stycznia można zgłaszać projekty informatyczne w konkursie Lider Informatyki Instytucji Finansowych. Producenci urządzeń, firmy wdrożeniowe i usługodawcy, którzy mają oferty dla instytucji finansowych mogą również, już po raz piąty, wziąć udział w plebiscycie Hit Roku 2012.

Tytuł Bankowego Lidera Informatyki 2011 zostanie przyznany w trzech kategoriach: systemy transakcyjne, systemy back office oraz bankowość elektroniczna i e-finanse. Natomiast konkurs Hity 2012 zostanie rozstrzygnięty w aż pięciu kategoriach:

  • produkt (urządzenie, system);
  • rozwiązanie;
  • usługa;
  • rozwiązanie wspomagające walkę z wykluczeniem cyfrowym;
  • usługa Cloud Computing.

Promując zgłoszone do konkursów produkty Organizator chce zwrócić na nie uwagę instytucji finansowych.

- Zgłoszenia przyjmujemy od instytucji finansowych oraz firm, które są producentem systemu informatycznego, lub które zajmowały się wdrożeniem tego systemu - mówi Lech Piesik, sekretarz kapituły konkursów. - Zgłaszać można nie tylko systemy informatyczne, ale również oprogramowanie - dodaje.

Zgłoszenia w obu konkursach będą przyjmowane tylko w formie elektronicznej. Wystarczy do 31 stycznia 2012 roku wypełnić elektroniczny formularz i dołączyć załączniki. Patronat nad wydarzeniem objął m.in. serwis finansowy Bankier.pl oraz operator płatności internetowych PayU S.A.

- Współpraca firm informatycznych z instytucjami finansowymi jest koniecznością. Wiemy to doskonale, gdyż jako operator płatności internetowych stawiamy na najnowocześniejsze i najbezpieczniejsze technologie - mówi Marcin Jabłoński, CEO PayU S.A.

- Konkursy technologiczne organizowane przez Gazetę Bankową to dobry sposób, by zwrócić uwagę instytucji finansowych na ofertę, która zasługuje na szczególne wyróżnienie - dodaje dr Bogusław Półtorak, redaktor naczelny serwisu Bankier.pl.

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wybierze - w drodze głosowania - Kapituła składająca się z ekspertów w dziedzinie bankowości, ekonomii, finansów oraz informatyki. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 14 marca, w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Szczegółowe informacje oraz regulaminy konkursów  Lider Informatyki Instytucji Finansowych  oraz Hit roku 2012 można znaleźć na:

http://www.konkursytechnologiczne.gb.pl/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dotpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »