Społeczeństwo » Społeczeństwo

Mrozu rapuje chorym dzieciom

Mrozu rapuje chorym dzieciom
Zobacz więcej zdjęć »
„Nawet miliony monet nie zastąpią zdrowia” mówi Mrozu - znany piosenkarz i prezenter ESKA TV, który w czwartek będzie rapował razem z chorymi dziećmi w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu.

W czwartek 13 maja br. w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu usłyszmy rymy Jana Brzechwy w nowych, nietypowych aranżacjach. Mrozu - znany piosenkarz i popularna wśród młodzieży gwiazda ESKA TV będzie wspólnie z chorymi dziećmi rapować wiersze Jana Brzechwy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:
W 2009 Mrozu wydał swą debiutancką płytę z wielkim hitem „Miliony monet", widzowie znają go również z programu „Taniec z gwiazdami", ale przede wszystkim z autorskiego programu Web Czart - listy klipów z muzyką ściąganą najczęściej z internetu, który prowadzi w muzycznej telewizji ESKA TV.

Pomimo natłoku zajęć, ponieważ dodatkowo Mrozu pracuje także nad zapowiadaną na ten rok płytą, znalazł czas, aby odwiedzić małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. Spotkanie z gwiazdą organizuje Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową", która zaprosiła Mroza do kliniki, by wnieść w codzienne życie chorych dzieci trochę radości.

„Wiem, że nawet miliony monet nie zastąpią zdrowia, dlatego postanowiłem skorzystać z zaproszenia fundacji, zaśpiewać dzieciakom, poczytać im wiersze i spędzić z nimi trochę czasu na wspólnej zabawie. Mam nadzieję, że wniosę trochę światła i szczęścia w życie tych dzieciaków" - mówi Mrozu.

Wrocławska Fundacja pomaga dzieciom już od 19 lat, pod jej opieką przebywa aktualnie 500 odopiecznych. Wszystkie starania Fundacji ukierunkowane są na dobro chorych dzieci - małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu, którą kieruje prof. Alicja Chybicka. Potrzeby małych pacjentów są ogromne - są to kosztowne leki ratujące życie, fundusze na zabiegi medyczne, rehabilitację, sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny. Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" zbiera też fundusze na budowę nowej siedziby dla Kliniki - pod wiele mówiącą nazwą - PRZYLĄDEK NADZIEI. Klinika leczy dzieci z całej Polski .Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Solution

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »