Rozrywka i wypoczynek » Sport

Mrs. Sporty – osobisty klub sportowy. Niebawem wielkie otwarcie. ZAPROSZENIE

Treningi personalne połączone w sposób optymalny z koncepcją odżywania, dodatkowo rozwijające siłę, wytrzymałość, koordynację i gibkość - to oferta nowego, białostockiego fitness klubu.

Otwarcie Mrs. Sporty, miejsca dedykowanego tylko i włącznie paniom, niezależnie od ich wieku, zaplanowano w nadchodzący weekend. 

 

Koncepcja Mrs. Sporty oparta na franczyzie została opracowana w Europie przez specjalistów z dziedziny sportu, odżywiania i zarządzania. Plan ćwiczeń bazuje na 30 - minutowym treningu obwodowym, rozwijającym siłę, wytrzymałość, koordynację i gibkość, którego idealnym uzupełnieniem jest koncepcja odżywiania.

 

Na sobotę i niedzielę czyli 7 – 8 października zaplanowano Otwarty Weekend z okazji uruchomienia klubu.  W tych dniach w godzinach 10.00 – 17.00 na każdą panią czekać będzie lampka szampana, przy której będzie mogła poznać zasady działania klubu, specyfikę treningów, ekspertów współpracujących z klubem – fizjoterapeutów, dietetyków i kadrę trenerów personalnych.

 

Co ciekawe, zapisując się na zajęcia w weekend, pakiet startowy o wartości 120 złotych panie otrzymają gratis. W jego skład wchodzi: opłata członkowska, opracowanie indywidualnego planu treningowego, wywiad z dietetykiem, fizjoterapeutą, trenerem personalnym. Czyli jednym słowem: gruntowne przygotowanie do treningów.

 

Oficjalne otwarcie nowego klubu nastąpi w niedzielę o godzinie 14.00. Przy udziale zaproszonych gości zostanie przecięta wstęga, później będzie można zajrzeć we wszystkie zakamarki klubu.

 

Zapraszamy przedstawicieli Państwa redakcji do zrelacjonowania tego wydarzenia, a także prosimy o poinformowanie o nim swoich Czytelników. Na miejscu będzie możliwość indywidualnych wywiadów z trenerami i właścicielami Mrs. Sporty.

 

Klub mieści się przy ulicy Fabrycznej 8 w Białymstoku. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »