Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Multilac® BABY - by Twój maluszek miał zdrowy brzuszek.

Multilac® BABY - by Twój maluszek miał zdrowy brzuszek.
Zobacz więcej zdjęć »
MULTILAC® Baby to najnowszej generacji synbiotyk, zawierający aż 9 specjalnie wyselekcjonowanych szczepów bakterii oraz składnik odżywczy – fruktooligosacharydy FOS.

MULTILAC® Baby przeznaczony jest dla niemowląt od 4. miesiąca życia i dzieci, ze wskazaniem przy: antybiotykoterapii oraz zaburzeniach czynnościowych jelit (np. zaparciach i biegunkach różnego pochodzenia). W preparacie zastosowano innowacyjną technologię mikroenkaspulacji Micro Mure®, polegającą na pokryciu bakterii dwoma ochronnymi powłokami: białkową i polisacharydowo-hydrokoloidową. Podwójna ochrona zabezpiecza dobroczynne bakterie przed niszczącym działaniem soku żołądkowego i enzymów trawiennych. Zastosowana w MULTILAC® Baby technologia Micro MURE® zwiększa zarówno trwałość, jak i skuteczność żywych szczepów bakterii. Składnik odżywczy – fruktooligosacharydy FOS – pobudza do wzrostu bakterie, ułatwia kolonizację jelit, a przez to wydłuża aktywność bakterii w przewodzie pokarmowym. MULTILAC® Baby nie zawiera mleka ani kazeiny, zatem może być stosowany dla dzieci z alergią pokarmową.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Genexo Sp. z o.o. – właściciel marki Mulitilac® BABY zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami do udziału w konkursie „NAZWIJ MISIA”. Zadanie konkursowe polega na wymyśleniu imienia dla misia z opakowania Multilac® BABY oraz narysowaniu lub innym przedstawieniu w formie graficznej misia
-
przyjaciela dzieci. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba kupować produktów. Do wygrania atrakcyjne nagrody: *profesjonalna sesja fotograficzna, *3 bony o wartości 200 zł na zakupy w sklepach SMYK, *100 przesympatycznych pluszowych misiów. Konkurs trwa od 1.05 do 30.06.2013r. Prace należy przesyłać na adres: Urząd Pocztowy Świdnica Śl. 7, skr.768, 58-105 Świdnica. Więcej informacji na stronie: www.nazwijmisia.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »