Rozrywka i wypoczynek » Święta

Muzyczne Mikołajki w Galerii Gniezno

Muzyczne Mikołajki w Galerii Gniezno
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą sobotę w Galerii Gniezno odbędą się muzyczne Mikołajki. Główną atrakcją tego dnia będzie wyczekiwana przez dzieci wizyta Św. Mikołaja. Wzbogaci ją premierowe wykonanie kolędy - „Gdy w Gnieźnie Bóg się rodzi”.

10 grudnia, w godz. 15:00 - 18:00 w Galerii Gniezno, której właścicielem jest firma Pradera, zapanuje prawdziwie świąteczny klimat. Galerię odwiedzi Św. Mikołaj, a jego spotkania i zabawy z dziećmi uświetni premiera kolędy „Gdy w Gnieźnie Bóg się rodzi". Muzyczną oprawę Mikołajek zapewni także występ dzieci ze szkoły muzycznej Yamaha oraz wspólne kolędowanie wszystkich osób uczestniczących w zabawie.


Spotkanie urozmaicą liczne konkursy plastyczne, sprawnościowe, muzyczne i logiczne o świątecznej tematyce oraz zajęcia kreatywne, podczas których uczestnicy wykonają świąteczne ozdoby. W Galerii Gniezno zaplanowano także bardzo lubiane przez najmłodszych malowanie buziek oraz wykonywanie bombek z imionami dzieci. Na pamiątkę Mikołajek w Galerii Gniezno dzieci otrzymają zdjęcia ze Świętym Mikołajem.

Mikołajki w Galerii Gniezno
10 grudnia br., w godz. 15:00 - 18:00
ul. Pałucka 2, 62 - 200 Gniezno
współorganizator - Radio Plus GnieznoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »