Firma » Finanse

Muzyka w letnich ogródkach i food truckach

Muzyka w letnich ogródkach i food truckach
Zobacz więcej zdjęć »
Im więcej słońca tym więcej ogródków letnich i food tracków możemy spotkać. Czy dzięki muzyce możemy sprawić, że nasz ogródek będzie wyróżniał się na tle innych?

Im bliżej sezonu letniego tym coraz więcej na swojej drodze możemy spotkać letnie ogródki piwne i restauracyjne oraz food trucki. Koncerty, mecze, zloty food trucków bądź też po prostu przy często odwiedzanym w sezonie obiekcie, jak np. park obecne są zawsze. Ta mała gastronomia podbiła serca rzeszy ludzi - właściciele mają więc nie lada problem próbując odpowiedzieć sobie pytanie o to, w jaki sposób przyciągnąć klienta. Co oprócz smacznego jedzenia zaprasza do nas klienta? Wystrój i muzyka, czyli klimat.

Praca i spotkania w lato najczęściej odbywają się na zewnątrz - warto zapewnić klientom odpowiedni klimat

Praca i spotkania w lato najczęściej odbywają się na zewnątrz – warto zapewnić klientom odpowiedni klimat

Ile kosztuje odtwarzanie muzyki w małej gastronomii? 

Małe miejsce - mała opłata pomyślicie. Nic bardziej mylnego. Zarówno ogródki letniskowe, jak i niestacjonarne punkty małej gastronomii muszą uiszczać opłaty ZAiKS-owi jeśli chcą odtwarzać muzykę. Zarówno nasza mobliność niestety nie zbawi nas od kontroli ZAiKS-u, którzy także działają mobilnie i sprawdzają wszystkie miejsca, z których usłyszeć można muzykę.

Niejeden nasz klient niestety przekonał się o tym na własnej skórze - te doświadczenia pokazują, że kontrole nie tylko się przydarzają, ale są też kosztowne. Z racji tego, że ciężko określić dokładną ilość ludzi, którzy korzystali z naszego ogródka lub food trucka w czasie trwania całego dnia bądź weekendu, kary za odtwarzanie muzyki bez opłat mogą być naprawdę wysokie.

A oprócz ZAiKSu, także STOART i ZPAV….

Nie tylko ZAiKS może nas odwiedzić - zrobi to także STOART czy ZPAV. Wysokość wszystkich opłat lub kar są na tyle duże, że niejednokrotnie przekraczają zyski.

Jeżeli nie chcemy płacić ZAiKS-owi, STOART-owi czy ZPAV-owi lub płacenia bajońskich kar za chęć ominięcia prawa jest inwestycja w muzykę niezależną bez opłat ZAiKS. APR Media to muzyka do publicznego odtwarzania dla firm bez jakichkolwiek innych kosztów. Żadna organizacja OZZ nie ma prawa żądać uiszczenia opłat za odtwarzaną muzykę, a to dlatego że pełne prawa do sprzedawanych przez nas utworów posiadamy tylko i wyłącznie my.

Klientów zachęci brak jakichkolwiek bloków reklamowych, wiadomości co pół godziny i utartej popularnej muzyki. Utwory muzyczne, wokalne i instrumentalne, którymi dysponujemy, są najwyższej jakości. Nasi specjaliści zawsze starannie dobierają muzykę pasującą do charakteru prowadzonego lokalu lub działalności, ale zawsze ostatnie słowo w kwestii playlisty należy do klienta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

APR Media
http://aprmedia.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 115971 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )