Dom » Budownictwo

MyBLACK+DECKER – nowy serwis i nagrody warte 4500 zł

MyBLACK+DECKER – nowy serwis i nagrody warte 4500 zł
Zobacz więcej zdjęć »
Jeszcze tylko do końca czerwca br. zarejestrowani użytkownicy strefy „MyBLACK+DECKER” mogą uzyskać elektronarzędzia BLACK+DECKER do domu oraz ogrodu o łącznej wartości 4500 zł.

W ślad za unowocześnieniem logotypu firma BLACK+DECKER odświeżyła i wzbogaciła swoją stronę internetową uruchamiając strefę „MyBLACK+DECKER". Każdy zarejestrowany w niej użytkownik ma szansę na zdobycie pakietu dziesięciu narzędzi marki BLACK+DECKER o wartości 4500 zł.


Aby otrzymać zestaw narzędzi wystarczy zarejestrować się na stronie www.blackanddecker.pl w nowej zakładce „MyBLACK+DECKER". Zwycięzca zostanie wylosowany spośród osób, które nie później niż do 30 czerwca 2014 r. wypełnią krótki formularz rejestracyjny. Warto to zrobić, gdyż do zdobycia jest bardzo atrakcyjny i zarazem praktyczny zestaw produktów do domu i ogrodu: wkrętak akumulatorowy Gyro Driver (BDCS361), szlifierka oscylacyjna (KA320EKA), ręczna pilarka Autoselect Scorpion (RS890K), narzędzie wielofunkcyjne Multievo (MT18KB), wiertarka udarowa (KR705K), wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne (MT300KA), mop parowy (FSM1630), kosiarka 3w1 (ST5530CM), nożyce do żywopłotu (GTC1850L) i odkurzacz ogrodowy (GW3030).


Rejestracja w serwisie „MyBLACK+DECKER", daje także możliwość przetestowania nowych produktów firmy, zarejestrowania posiadanych narzędzi BLACK+DECKER oraz otrzymywania informacji o wszelkich nadchodzących promocjach i nowościach.


Na odświeżonej stronie internetowej BLACK+DECKER powstała jeszcze jedna praktyczna zakładka - „Serwis posprzedażowy". W tym miejscu zgromadzono informacje na temat eksploatacji, serwisowania, gwarancji oraz utylizacji poszczególnych narzędzi BLACK+DECKER.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »