Technologie » Komputery

Myszy iBOX Speed i bezprzewodowa iBOX Speed PRO – bo szybkość to podstawa

Myszy iBOX Speed i  bezprzewodowa iBOX Speed PRO – bo szybkość to podstawa
Zobacz więcej zdjęć »
Podobno gryzonie to szkodniki. „Podobno” bo iBOX Speed - choć mysz - to jednak z pewnością nie szkodzi. Masywna i doskonale dopasowana do dłoni sprawdza się w biurze i w domu. Jej możliwości jednak zdecydowanie wykraczają ponad przeciętną miłośniczek sera przy komputerze.

W dłoni gracza iBOX Speed zmienia się w demoniczny miecz przeznaczenia. Technologia laserowa sprawia, że ruchy myszą są idealnie odwzorowane i precyzyjne. Dodatkowo przycisk CPI pozwala zmieniać rozdzielczość pomiędzy 800, a 1600cpi. Programowalna rolka i klawisze dają możliwość przypisania różnych funkcji szybkiego dostępu. Mysz posiada 4-kierunkową rolkę, a dodatkowe klawisze multimedialne pozwalają na wykorzystywanie jej w charakterze pilota. Bezprzewodowa mysz laserowa PRO z mini nadajnikiem dzięki technologii Smart Link nie wymaga synchronizacji. Praca na częstotliwości 2,4 Ghz zapewnia zasięg do 6-8 metrów.

iBOX Speed PRO jest dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 99 zł  (z VAT) Przewodowa mysz laserowa iBOX Speed jest dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 65 zł (z VAT)

Więcej informacji: www.i-box.pl

Parametry techniczne

  • Rozdzielczość: 800/1600
  • Długość przewodu: 1,8 metra lub 6-10 metrów bezprzewodowo
  • Przyciski: 6 + rolka (4-kierunkowa)
  • Interfejs: USB
  • Wymagania systemowe: Windows 2000/XP/Vista
  • Typ myszy: Laserowa
  • Komunikacja z komputerem: kablowa lub 2.4Ghz

Impet Computers sp. z o.o. (www.impetcomputers.pl) jest jednym z największych dostawców obudów komputerowych na rynek polski. Od początków działalności (2002r.) obok obudów komputerowych (Codegen) firma sprowadzała moduły pamięci oraz procesory. W 2003 r. wprowadziła na rynek obudowy pod marką iBOX oraz Colors-it, i urządzenia VOIP. W kolejnych latach do oferty dołączyły klawiatury, myszki, głośniki i słuchawki iBOX, oraz telefony VOIP – GrandStream i TalkPro, a także myszy i klawiatury Lexma. W 2008 r. firma rozszerzyła ofertę o obudowy komputerowe Gigabyte.

Oferowane przez Impet Computers marki (iBOX, Lexma, Grandstream, TalkPro, Colorsit, Gigabyte) sprzedawane są w największych polskich hurtowniach komputerowych (Action, Komputronik - Grandstream) oraz sieciach handlowych (Avans, Sferis, Divicom, E.Leclerc, Multi Polska). Firma dostarczyła obudowy komputerowe iBOX do wielu przetargów m.in. MON, ZUS, MEN i jest aktualnie jednym z największych dostawców obudów komputerowych na rynek polski.

IMPET COMPUTERS Sp. z o.o.
03-228 Warszawa
ul. Marywilska 34 bud. H1
e-mail: ibox@ibox.pl  
www:  
http://www.i-box.pl

tel: +48 022 811 02 08
      +48 022 811 08 29

INDALO Public Relations Małgorzata Błachnio Tel.+48 509 047 721

malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »