Dom » Nieruchomość

Na budynku Grano Marina Hotel zawisła wiecha!

Dekpol Deweloper świętuje osiągnięcie najwyższego poziomu konstrukcji Grano Marina Hotel, budowanego w ramach luksusowej inwestycji Sol Marina.

 Z tej okazji na dachu reprezentacyjnego, 11-kondygnacyjnego budynku zawieszono tradycyjną wiechę. Realizacja inwestycji przebiega zgodnie z harmonogramem, a oddanie obiektu hotelowego do użytkowania planowane jest na IV kwartał 2023 roku.

Grano Marina Hotel to wysokiej klasy inwestycja powstająca w ramach prestiżowego kompleksu Sol Marina przy nabrzeżu Martwej Wisły nieopodal gdańskiej Wyspy Sobieszewskiej. Reprezentacyjny budynek góruje nad otaczającą go zabudową, a swój wyjątkowy wygląd zawdzięczał będzie unikalnej elewacji, przypominającej kształtem rozpostarty na 11 kondygnacjach żagiel. To jednak niejedyny element wiążący inwestycję ze światem żeglarstwa. Sol Marina to prawdziwy raj dla miłośników sportów wodnych, oferujący całą gamę udogodnień z nowoczesną, prywatną mariną na czele.

 

Wnętrze Grano Marina Hotel mieści 128 pokoi hotelowych w 10 piętrowej dominancie oraz 15 apartamentów wypoczynkowych w kameralnej zabudowie apartamentowej. Każdy z oferowanych lokali zostanie w pełni wykończony i wyposażony przy użyciu najwyższej jakości materiałów, a unikalny klimat aranżacji wnętrz będzie nawiązywał do lokalnej architektury. Przynależące do apartamentów przestronne balkony zagwarantują niepowtarzalny widok na marinę oraz okoliczną dziką przyrodę nabrzeża Martwej Wisły i Wyspy Sobieszewskiej.

 

W budynku, oprócz pokoi hotelowych, będzie również komfortowo wyposażona strefa relaksu i czynnego wypoczynku. Wśród atrakcyjnych udogodnień zaplanowano m.in.: lobby z recepcją, restaurację, centrum konferencyjno-biznesowe oraz strefę rekreacyjną z basenem oferującym unikatowy widok na marinę, gabinety SPA i salę fitness.

 

Pokoje hotelowe Grano Marina Hotel oferowane są w oparciu o sprawdzony i bardzo efektywny model biznesowy. Uwzględnia on liczne korzyści dla inwestorów, m.in. zakup lokalu z odrębną własnością, umowę dzierżawy na okres 15 lat, podział przychodów w stosunku 50/50 z usług noclegowych z minimalnym czynszem w wysokości 5%*. Dodatkowo nabywcy pokoi hotelowych mają możliwość skorzystania z 14-dniowego pobytu właścicielskiego. Proponowany model biznesowy z sukcesem funkcjonuje już m.in. w takich inwestycjach jak: Hotel Number One oraz Hotel Grano.

 

Obiektem zarządzać będzie profesjonalny oraz doświadczony podmiot odpowiedzialny za funkcjonowanie hoteli i apartamentów sieci Grano Group.

 

Od lat zajmujemy się budową hoteli, a projekt Sol Marina i wchodzący w jego skład Grano Marina Hotel kryją w sobie olbrzymi potencjał, wyróżniając się najwyższą jakością wykonania oraz dużą wartością inwestycyjną. Kompleks stanowi połączenie otoczonej dziką przyrodą ostoi spokoju z całą gamą wysokiej klasy udogodnień, tworząc tym samym idealne miejsce zarówno do wypoczynku, jak i do podróży biznesowych – mówi Sebastian Barandziak, Prezes Zarządu Dekpol Deweloper.

 

Inwestycja Sol Marina powstaje w III etapach. Pierwszy z nich (obejmujący 92 apartamentów) został już zakończony i przekazany do użytku właścicielom. Aktualnie trwa budowa II etapu projektu (127 apartamentów). Równolegle realizowane są prace związane z utworzeniem budynku hotelowego. W ramach całego projektu powstanie łącznie prawie 500 apartamentów oraz pokoi hotelowych.

 

Niewątpliwym atutem całego kompleksu jest jego unikatowa lokalizacja. Sol Marina powstaje w nadmorskiej części Gdańska, tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku i zaledwie 500 metrów od Wyspy Sobieszewskiej. Takie położenie pozwala na relaksujący wypoczynek w otoczeniu malowniczych krajobrazów. Inwestycja oddalona jest zaledwie 14 kilometrów od centrum Gdańska i posiada doskonałe połączenie komunikacyjne z najważniejszymi kierunkami turystycznymi, co pozwoli jej gościom na wygodny dostęp do wszystkich trójmiejskich atrakcji. 

 

Projekt architektoniczny kompleksu został opracowany przy współpracy z biurami LSA oraz K&M Design i BO Projekty. Wnętrza zaprojektowane zostały przez pracownię Ideograf Pauliny Czurak.

 

Funkcję generalnego wykonawcy pełni Dekpol Budownictwo.

 

Więcej informacji na temat inwestycji można znaleźć na stronie: https://hotel.solmarina.pl/

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »