Firma » Biznes

Na czele Zarządu Edenred Polska Rafał Grędziszewski

Na czele Zarządu Edenred Polska Rafał Grędziszewski
Zobacz więcej zdjęć »
Rafał Grędziszewski objął stanowisko Prezesa Zarządu w firmie Edenred Polska – pioniera usług przedpłaconych i rozwiązań transakcyjnych na rynku B2B2C.

Dynamiczny wzrost spółki, utrzymanie pozycji lidera w obszarach programów motywacyjnych i lojalnościowych, wyznaczanie nowych kierunków rozwoju firmy oraz wprowadzanie innowacyjnych produktów – to priorytety dla Rafała Grędziszewskiego.

- Dołączam do zaangażowanego i zgranego zespołu, którego jednym z największych osiągnięć jest tzw. 100% digitalizacja wszystkich naszych produktów, tj. zastąpienie papierowych bonów przedpłaconymi kartami płatniczymi. Jesteśmy jedyną firmą w branży, która osiągnęła ten etap. Dzięki temu przedsiębiorstwa otrzymały nowoczesne narzędzie motywacyjne, zaś użytkownicy kart – komfortowy sposób korzystania z przekazanych im środków. Naszym nadrzędnym celem jest nieustanne dostarczanie klientom najwyższej jakości usług i nowoczesnych rozwiązań. Cieszę się, że będę mógł wspólnie z zespołem realizować ten cel, tworząc najbardziej innowacyjną firmę w swojej branży - podkreśla Rafał Grędziszewski, Prezes Zarządu Edenred Polska.

Grędziszewski przeszedł do Edenred z firmy Brand Loyalty, w której kierował polskim oddziałem i zarządzał międzynarodowym zespołem projektującym i wdrażającym programy lojalnościowe w największych sieciach retailowych w Polsce. Przedtem pracował 4 lata w PAYBACK, gdzie odpowiadał za stworzenie i zarządzanie multipartnerskim programem lojalnościowym skierowanym do segmentu SME. Przed dołączeniem do PAYBACK swoje doświadczenie zdobywał w Grouponie jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży, do którego dołączył z firmy Polskie Centrum Marketingowe, ówczesnego lidera rynku call/contact center, gdzie po przejściu wszystkich szczebli zarządczych piastował stanowisko Dyrektora Oddziału.
Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, a także ukończył studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej.

 

O Edenred

Edenred jest światowym liderem w zakresie rozwiązań transakcyjnych dla firm, pracowników oraz merchantów. Spółka wygenerowała w 2017r. obroty w wysokości 26 miliardów Euro, z czego 78% pochodziło z rozwiązań digitalowych. Grupa łączy 44 miliony osób korzystających z jej rozwiązań, 700 000 firm i instytucji publicznych oraz 1,5 miliona merchantów. Spółka jest notowana na giełdzie Euronext w Paryżu oraz częścią indeksu CAC Next 20. Edenred działa w 45 krajach.

Edenred w Polsce działa od ponad 20 lat. Misją Spółki jest zapewnienie kompleksowych i efektywnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, stawiając sobie ten sam cel: satysfakcja i przyjemne codzienne życie. Edenred Polska dostarcza bezkonkurencyjne produkty i usługi oraz szybki i niezawodny serwis w obszarach: 
• motywacji i zaangażowania pracowników, 
• budowania lojalności w biznesie i zwiększania sprzedaży na rynku B2B2C.

 Więcej informacji: www.edenred.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

edenred polska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »