Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Na narty... w Alpy!

Na narty... w Alpy!
Zobacz więcej zdjęć »
Chociaż zima w tym roku dopiero przed nami, niektórzy już teraz zastanawiają się, gdzie wybrać się na narty. Miłośnikom białego szaleństwa na pewno przypadnie do gustu Ośrodek narciarski Schwemmalm we Włoszech.

Ci, którzy tam byli, są zachwyceni. Poza weekendami, nie ma tam tłumu turystów. Dodatkowo ośrodek zapewnia atrakcje również dla dzieci: jazda na sankach, kolejka, turystyka piesza... Wiele propozycji sprawia, że nie można narzekać na nudę. Wręcz przeciwnie!

Nie każdy lubi zgiełk i tłok, jakie panują w najbardziej popularnych ośrodkach narciarskich. Dla nich najlepszym wariantem jest urlop w małej miejscowości w Tyrolu Południowym. Większość tras zjazdowych zachowała swoje naturalne kształty, więc narciarze mogą obcować z dziewiczą przyrodą, w której ingerencja człowieka jest bardzo mała, praktycznie żadna.

Ośrodek liczy około 20 kilometrów tras. To niewiele w porównaniu do największych kurortów, jednak nie za mało jak dla kogoś, kto jeździ jedynie rekreacyjnie. Komu się już znudzą narty, może wybrać się do lasu na spacer. To nie lada wyzwanie dla turystów, gdyż trzeba zaopatrzyć się w... rakiety śnieżne! - Na wyprawę w Alpy naprawdę trzeba się wyjątkowo dobrze przygotować. Spacer w rakietach śnieżnych nie jest łatwy, dlatego proponuję zabrać ze sobą ciepłe ubrania - mówi Grzegorz Tryba, prezes marki BERGSON. Wylicza, że prócz obuwia (np. model DOLOMITES marki BERGSON) czy kurtki (np. model MANDAL jacket firmy BERGSON), warto zaopatrzyć się w porządną czapkę, szalik i rękawiczki.

Diabeł tkwi w szczegółach

- Wiele osób, przygotowując się do wyjazdu na narty, zwraca uwagę na kurtkę i obuwie, często zapominając o takich szczegółach, jak ciepły szalik, czapka i rękawiczki - wyjaśnia Grzegorz Tryba.
Wełniana czapka Ruti z kolekcji marki BERGSON, wykonana z wełny i akrylu, na pewno nie zawiedzie najbardziej wymagających miłośników białego szaleństwa. Podobnie jest z rękawicami WINNER. - Są stworzone do wypraw wysokogórskich, więc idealnie sprawdzą się w Alpach - tłumaczy Grzegorz Tryba.
    
Z takim ciepłym zestawem odzieży bez problemu można wybrać się na wymarzony urlop. Życzymy szerokich tras narciarskich! :-)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »