Technologie » Komputery

Na targach CES 2012 zaprezentuje się ponad 2700 wystawców

Na targach CES 2012 zaprezentuje się ponad 2700 wystawców
Zobacz więcej zdjęć »
Swoją obecność na targach CES 2012 potwierdziło już ok. 500 amerykańskich firm zajmujących się najnowszymi technologiami.

Targi Consumer Electronic Show 2012, których organizatorem jest Consumer Electronics Association (CEA)®, są największymi na świecie targami elektroniki użytkowej, na których obecnych będzie przeszło 2700 wystawców.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguZ samych tylko Stanów Zjednoczonych potwierdzono już rejestrację około 500 firm technologicznych, które zaprezentują swoje najnowsze produkty takie jak tablety, smartfony, czytniki e-book’ów, gry, gadżety oraz innowacyjne rozwiązania w oprogramowaniu mobilnym. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 10 – 13 stycznia 2012 roku w Las Vegas.

Na targach znajdzie się 25 różnych stref TechZones, charakterystycznych dla konkretnych rynków, włączając w to nowe strefy, takie jak: Eureka Park – z innowacyjnymi firmami rozpoczynającymi swoją działalność oraz przedsiębiorcami chcącymi zdobyć pozycję na rynku; MEMs strefa prezentująca przedsiębiorstwa wdrażające adaptację technologii bezprzewodowej w telefonach komórkowych, konsolach do gier, tabletach PC oraz innych atrakcyjnych urządzeniach elektronicznych; oraz PMA@CES – w której zaprezentowane zostaną produkty i usługi najbardziej skoncentrowane na cyfrowym przetwarzaniu obrazu i fotografii.

„Cały zespół dbx-tv nie może się już doczekać zbliżających się targów. Jesteśmy podekscytowani debiutem najnowszej technologii dbx-tv oraz połączeniem z setkami innych profesjonalistów w dziedzinie audio oraz elektroniki użytkowej na tak istotnym wydarzeniu” – powiedział Les Tyler, prezes THAT Corporation. „dbx-tv z ponad dwudziestoma latami doświadczenia w branży audio, połączonymi z najlepszą w swojej klasie ofertą technologii audio, po raz kolejny zmieni na lepsze jakość dźwięku programów dostępnych we współczesnej telewizji.”

Program konferencji CES będzie zawierał ponad 250 konferencji z 500 prelegentami, którymi są eksperci rangi światowej. Aby zapoznać się z pełną listą wystawców CES proszę odwiedzić katalog uczestników CES 2012 na stronie www.CESweb.org.O CES i CEA:

Międzynarodowe targi Consumer Electronics Show to największe i jedne z najstarszych targów elektroniki użytkowej, organizowane w Las Vegas corocznie w styczniu. Podczas targów prezentowany jest sprzęt elektroniczny różnych kategorii produktowych z zakresu cyfrowej rozrywki, komunikacji bezprzewodowej, gier komputerowych oraz wielu innych. Targi przyciągają setki firm oraz dziesiątki tysięcy odwiedzających z całego świata. Wszystkie zyski z targów CES są reinwestowane w branżę usług elektronicznych.

Inicjatorem i organizatorem targów jest Consumer Electronics Association (CEA®) będąca zrzeszeniem ponad 2000 korporacyjnych członków, przedstawicieli czołowych przedsiębiorstw w branży elektroniki użytkowej, której roczne obroty wynoszą ok. 190 miliardów dolarów.

Więcej informacji:
www.CE.org
www.CESweb.org

Bartosz Gardocki
PRIMUM Public Relations
Tel: 22 690 67 42
Kom: 513 845 960
E-mail: b.gardocki@primum.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

primum_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »