Dom » Wnętrza

Na żółto i zielono, czyli limitowana edycja regałów BILLY w IKEA Łódź

Na żółto i zielono, czyli limitowana edycja regałów BILLY w IKEA Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Są w IKEA meble kultowe, takie, które większość z nas ma w swoich mieszkaniach. Należy do nich na pewno regał BILLY. Okazuje się, że ten niezwykle funkcjonalny mebel już poczuł wiosnę. Od początku lutego będzie można kupić w IKEA Łódź limitowaną edycję regału BILLY w kolorze żółtym i zielonym.
Wymiary zielonych i żółtych regałów BILLY z drzwiami szklanymi to 80 na 202 cm. Nowością jest nie tylko ich kolor, ale i głębokość - 39 cm. Meble trafią do IKEA Łódź na początku lutego i wszystkim zainteresowanym radzimy się śpieszyć, bo liczba sztuk jest ograniczona. Cena regału BILLY w limitowanej edycji to 449 zł.

- System BILLY cieszy się niezwykłą popularnością wśród klientów IKEA. Nowa, limitowana edycja naszych regałów w kolorze żółtym i zielonym to jeszcze więcej oryginalnych sposobów aranżacyjnych naszego mieszkania - mówi Magdalena Rozengart, kierownik IKEA Łódź.

Seria mebli BILLY to funkcjonalne rozwiązania dla naszych mieszkań, bez względu na ich powierzchnię. Idealnie sprawdzą się w małych pomieszczeniach, w których zależy nam na wykorzystaniu każdej powierzchni. Poszczególne regały BILLY można zestawiać w różnych kombinacjach: szersze - idealne na książki lub pudełka i węższe, w sam raz na płyty i drobiazgi, z drzwiami szklanymi lub pełnymi, narożne z nadstawkami na górze lub bez. Dla wszystkich, którzy chcą przekonać się o możliwościach aranżacyjnych serii BILLY, IKEA przygotowała multimedialny planer dostępny na stronie internetowej:
http://www.ikea.com/ms/pl_PL/rooms_ideas/planner_billy/index.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »