Kultura, sztuka » Muzyka

Nadciąga Hey, czyli „Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!”

Nadciąga Hey, czyli „Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!”
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa płyta grupy Hey, o krzykliwym tytule „Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!” będzie dostępna w sprzedaży już 23 października 2009 roku.

Grupa Hey podała na swojej stronie, że jej nowy studyjny album ujrzy światło dziennie 23 października 2009. Płyta będzie nosiła krzyczący tytuł „Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!” - czytamy na blogu SalonKulturalny.pl.

Grupa pokazała też projekt okładki autorstwa Macieja Morusia. Na razie brak innych informacji na temat tego wydawnictwa, wiadomo tylko, że płyta nagrywana była w studiu w Sarnowej Górze od kwietnia do czerwca 2009, a za realizację i produkcję odpowiada Marcin Bors, który wcześniej współpracował z Katarzyną Nosowską przy realizacji jej solowych albumów – „Unisexblues” oraz „Osiecka”.

Poprzedni studyjny album Heya „Echosystem” ukazał się 2005 roku i zyskał status platynowej płyty. W 2007 roku zespół koncertowy krążek „MTV Unplugged”, który pokrył się potrójną platyną.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »