Firma » Biznes

Nagroda Księcia Asturii dla Panda Security

Nagroda Księcia Asturii dla Panda Security
Zobacz więcej zdjęć »
Panda Security otrzymała nagrodę Księcia Asturii w kategorii Nauki Społeczne. W hiszpańskim środowisku biznesowym jest to najwyższe odznaczenie, jakie firmy mogą otrzymać. Komisja sędziowska doceniła innowacyjność firmy oraz działania służące zwiększeniu konkurencyjności na rynku IT.

Firma Panda Security, lider w dziedzinie zabezpieczeń działających w technologii Cloud Security, otrzymała Nagrodę Księcia Felipe za Doskonałość w Biznesie 2009 (ang. Prince Felipe Award for Business Excellence 2009 ) w kategorii Nauki Społeczne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wyróżnienie, przyznawane przez Hiszpańskie Ministerstwo Przemysłu, Turystyki i Handlu, wręczyła Księżniczka Asturii. Jest to najwyższe odznaczenie w hiszpańskim środowisku biznesowym. Nagradza wysiłek włożony w poprawę konkurencyjności na rynku, przy jednoczesnym zachowaniu idei efektywnego zarządzania biznesem.

Według jury, Panda Security proponuje konkurencyjne rozwiązania dla każdego użytkownika i znajduje się obecnie wśród liderów technologicznych z zakresu bezpieczeństwa IT. Panda Security była jedną z pierwszych firm, które przeszły z działań reaktywnych do działań prewencyjnych i zapewniają ochronę opartą na modelu Cloud Computing (http://www.cloudantivirus.com/pl/ i http://cloudprotection.pandasecurity.com/). Ponadto, jest wiodącą firmą w dziedzinie badań i rozwoju oraz w dostarczaniu oprogramowania zabezpieczającego przed wirusami, hakerami, trojanami, spyware, phishingiem, spamem i innymi internetowymi zagrożeniami. Komisja sędziowska szczególnie doceniła działania, jakie firma podjęła aby zostać członkiem– założycielem Krajowej Komisji Doradczej ds. Cyberbezpieczeństwa w maju 2009 roku.

Juan Santana, CEO Panda Security, mówi: „Jesteśmy niezmiernie usatysfakcjonowani tą nagrodą. Nasze wieloletnie wysiłki oraz lojalność w stosunku do naszych udziałowców, użytkowników i partnerów zostały dostrzeżone. Świętujemy dwudziestą rocznicę istnienia przedsiębiorstwa jako firma z wielkimi nadziejami na przyszłość i w 2010 roku zamierzamy nadal umacniać naszą pozycję na rynku jako światowego lidera w sektorze IT.”

Nagroda Księcia Asturii jest uwieńczeniem dobrego dla Panda Security roku 2009, kiedy to firma otrzymała wiele prestiżowych nagród i dowodów uznania od rządów, organizacji oraz redakcji prasy specjalistycznej z całego świata. Wiele z nich docenia przyjętą w 2008 strategię rozwoju firmy, wysiłki kadry kierowniczej oraz - wprowadzone w ubiegłym roku - innowacyjne rozwiązania antywirusowe oparte na modelu Cloud Computing.

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Burzyńska
agnieszka.b@studiopowokacja.pl

Beata Paczyńska
biuro@studioprowokacja.pl

studio PRowokacja Agencja Public Relations
+48 691 91 00 37
+48 42 209 17 45
+48 42 288 10 08
ul. Puszkina 80, 92-516 ŁódźRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Panda Security
http://www.pspolska.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »