Dom » Budownictwo

Najlepsi z najlepszych na czerwonym dywanie

Najlepsi z najlepszych na czerwonym dywanie
Zobacz więcej zdjęć »
Jestem dekarzem… SUPERDEKARZEM, powie 29 stycznia 2010 roku każdy z uczestników wyjątkowego programu dla profesjonalistów prowadzonego pod patronatem firmy Monier. Na oskarowej gali, pełnej filmowych niespodzianek i smaczków bawić się będą najlepsi z najlepszych dekarzy w Polsce.

Podczas uroczystej Gali jeden z nich otrzyma statuetkę, która znaczy tylko jedno - ogromne wyróżnienie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zakończenie pierwszej edycji programu społecznościowego dla dekarzy zbliża się wielkimi krokami. Społeczność SUPERDEKARZY łączy profesjonalizm, poczucie humoru i... rywalizacja najlepszych  fachowców w swojej branży. Od maja do 15 grudnia 2009 roku dekarze nie tylko walczyli o nagrody i tytuły, ale również dzielili się posiadaną wiedzą. Program rozpoczął się off-line serią eventów, podczas których dekarze integrowali się zawodowo i towarzysko. Udowodniły one, że dekarze to ludzie, którzy uwielbiają swój fach i nie boją się adrenaliny - większość z nich świetnie poradziłaby sobie na obozie przetrwania.

Najważniejszym narzędziem dla każdego uczestnika programu stał się portal www.superdekarz.pl. Na stronie internetowej dekarze mogli nie tylko skorzystać z porad technicznych, przeczytać wywiady z fachowcami, czy po prostu skontaktować się ze specjalistami z całego kraju. Duch rywalizacji podsycany był na przykład przez konkursy na zdjęcia najładniejszych realizacji czy wywiady dotyczące pozadekarskich pasji. A rozrywki dostarczały zabawne komiksy „z życia dekarzy wzięte". Sam udział w superdekarskich zmaganiach to nie tylko smak przygody i pot rywalizacji, ale i okazja do zdobycia wielu atrakcyjnych nagród. Dodatkowo firma Monier producent dachówek Braas i RuppCeramika zapewnia SUPERDEKARZOM wyjątkowe rabaty, udział w promocjach oraz zachęca do korzystania ze specjalistycznych szkoleń. Na stronie została umieszczona profesjonalna przeglądarka, która umożliwia znalezienie dekarskich superfachowców w najbliższej okolicy. Ale najważniejszą nagrodą dla uczestników programu pozostaje jednak statuetka SUPERDEKARZA. To właśnie o nią, o prestiż i miejsce na podium walczą dachowi mistrzowie.

Uwieńczeniem ośmiomiesięcznej rywalizacji będzie wielka Gala SUPERDEKARZY, która odbędzie się 29 stycznia 2010. W oskarowej oprawie, do białego rana będzie bawić się 100 najlepszych dekarzy wraz z osobami towarzyszącymi. To w trakcie tej gali, w błysku fleszy i wśród gwaru tłumu, najlepsi z najlepszych zostaną specjalnie wyróżnieni. Całość imprezy wypełniona będzie niezwykłymi atrakcjami. Galę finałową poprowadzi gwiazda telewizyjna, popularna i piękna Monika Richardson. W trakcie ogłoszenia zwycięzców towarzyszyć będzie jej nikt inny jak charyzmatyczny Krzysztof Skiba, jego obecność zagwarantuje szalone i pełne niespodzianek afterparty. Ukoronowaniem gali będzie koncert Stachurskiego, który zaśpiewa hymn programu, a przed nim poznamy pierwszego polskiego SUPERDEKARZA i 6 liderów SuperRegionów. Podczas  tego niezwykłego wieczoru odbędzie się m.in. pokaz akrobatyczny w wykonaniu finalisty programu „Mam talent", profesjonalni mimowie ożywią komiks o SUPERDEKARZU oraz odegrają scenki ilustrujące wyniki ankiet dotyczących członków dekarskiej społeczności. Muzykę do białego rana zapewni m.in. zespół SMS (Szymon Majewski Show) oraz Dj Hugo, a to jeszcze nie wszystkie atrakcje tej gorącej styczniowej nocy... Wielka Gala finałowa to podsumowanie pierwszej, a jednocześnie... początek nowej edycji programu. 29 stycznia w Warszawie, a trakcie nocy pełnej atrakcji poznamy najlepszych z najlepszych...Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pegasus Public Relations
http://pegasus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »