Firma » Biznes

Najlepsza dosprzedaż według Netii w Voice Contact Center

Voice Contact Center zajęło pierwsze miejsce w kategorii „Dosprzedaż usług telekomunikacyjnych roku 2010” w konkursie dla zewnętrznych partnerów Netii.

- Jesteśmy pod dużym wrażeniem atmosfery sprzedażowej, która panuje w Voice Contact Center. Przyznaję, że mieliśmy pewne obawy co do współpracy z contact center, które wtedy było obecne na rynku niecały rok. Jednak profesjonalizm, doświadczenie kadry i nastawienie prosprzedażowe całego zespołu zupełnie je rozwiały - mówi Małgorzata Opalińska, Dyrektor Departamentu Telefonicznej Obsługi Klienta Netii.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Voice Contact Center rozpoczęło współpracę z Netią w lipcu 2010 r. Od tego czasu firma skontaktowała się z kilkudziesięcioma tysiącami Klientów indywidualnych oraz SOHO / SME w ramach projektów sprzedażowych, lojalizacyjnych i retencyjnych. Obok działań około-sprzedażowych drugim obszarem współpracy obu firm jest realizowana w sposób ciągły akcja windykacyjna nastawiona tak na odzyskanie należności jak i utrzymanie Klienta.

- Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Konsultanci szybko zaczęli osiągać założone cele - mówi Monika Kobiałka, Kierownik ds. Współpracy z Partnerami Zewnętrznymi Netii. Już w pierwszym miesiącu realizacji akcji windykacyjnej Voice Contact Center osiągnęło wyniki bardzo zbliżone do tych uzyskanych przez nasze wewnętrzne contact center, w którym wcześniej realizowana była akcja. Teraz nasze działania koncentrują się na wspólnym podwyższaniu dotychczasowej efektywności procesu.

Każdy projekt jest bardzo starannie przygotowany przez obie strony. I w części  dzięki dużemu wsparciu, jakie Voice Contact Center otrzymuje ze strony Netii, wyniki są tak imponujące. - To dla nas idealny model współpracy, czego otrzymana nagroda jest najlepszym dowodem - przyznaje Daniel Kruczyński, Dyrektor Obsługi Klienta Voice Contact Center.

Więcej o Voice Contact Center na: www.voicecc.pl

Informacje o Voice Contact Center

Voice Contact Center Sp. z o.o. to firma outsourcingowa zajmująca się kompleksową obsługą Klienta poprzez wirtualne kanały komunikacji (telefon, e-mail, chat, SMS etc.). Firma wspiera swoich Zleceniodawców w zwiększaniu sprzedaży produktów i usług oraz towarzyszy im w każdej fazie „cyklu życia" Klientów: pozyskania, obsługi, podwyższania wartości i utrzymania. 

Misją firmy jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi - jakości, która decyduje o przewadze konkurencyjnej Zleceniodawcy.

Kluczową kadrę stanowią najlepsi eksperci outsourcingu procesów BPO - managerowie z  doświadczeniem sięgającym początków usług contact center w Polsce.

Nowoczesna platforma technologiczna, w oparciu o którą Spółka prowadzi Projekty łączy wszystkie kanały interakcji z Klientem, gwarantuje efektywne wykorzystanie zasobów i pozwala na szczegółową analizę realizowanych procesów biznesowych.

Uzależniając modele rozliczeń od wyników, Voice Contact Center maksymalizuje efektywność kosztową działań prowadzonych w imieniu swoich Zleceniodawców.

Spółka rozpoczęła działalność w 2009 r. Od 2010 r. należy do Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego.

Strona internetowa Voice Contact Center: www.voicecc.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Voice Contact Center

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »