Firma » Reklama

Voice Contact Center razem z Onet.pl

Nawet tak innowacyjne media, jak portale internetowe, korzystają z usług telemarketingowych. I są z nich zadowolone!

Voice Contact Center realizuje projekt dla największego i najpopularniejszego multimedium w Polsce - Grupy Onet. Usługa polega na telefonicznym wsparciu rekrutacji osób odpowiedzialnych za promocję do Akademii Onetu - serii stu szkoleń poświęconych marketingowi internetowemu, które są organizowane w całej Polsce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Konsultanci Voice Contact Center właśnie kończyą kolejny etap obejmujący przedsiębiorców z Białegostoku i Lublina. Do tej pory kontaktowali się z firmami w Gorzowie Wlkp. i Olsztynie. Wyniki są na tyle obiecujące, że projekt będzie kontynuowany w kolejnych miastach, m.in. w Warszawie.

Konsultanci Voice Contact Center podczas pierwszej rozmowy telefonicznej identyfikują osoby docelowe, przedstawiają im informację na temat Akademii Onetu i zapraszają do wzięcia udziału. Jeśli osoby odpowiedzialne za promocję wykazywały niezdecydowanie, Konsultanci przesyłali informację e-mailem i  po jakimś czasie prowadzili follow-up.

Projekt Akademia Onetu ma na celu podniesienie jakości prowadzonych działań marketingowych firm sektora małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw w latach 2009-2011. Dodatkowo uruchomione zostanie indywidualne doradztwo biznesowe dla najlepszych uczestników szkoleń. Projekt jest dofinansowywany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Więcej na http://www.akademia.onet.pl/ oraz http://www.voicecc.pl/ .Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Voice Contact Center

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »